Bliżej Zdrowia Bliżej Natury

Największe w Europie targi medycyny naturalnej

Szanowni Klienci i Uczestnicy Targów BZBN!

pragniemy poinformować, iż w związku z niestabilną sytuacją polityczno-gospodarczą nie jesteśmy w stanie w tym roku przeprowadzić organizacji targów BZBN. Przygotowanie największej w Polsce imprezy targowej jaką są Targi BZBN wymaga ogromnego wysiłku zarówno fizycznego jak psychicznego, potencjału finansowego a przede wszystkim Pokoju! za naszą granicą. Targi mają na celu m inn. przynosić przyjemność i zadowolenie wszystkim , zarówno wystawcom jak i uczestnikom i organizatorom.

Ostatnie edycje targów pokazały jak ogromnym wyzwaniem pod każdym względem (psychicznym, ekonomicznym, fizycznym) jest organizacja tego przedsięwzięcia w tak trudnym i wymagającym czasie. Nigdy w historii targów nie było tak nieprzewidywalnych i niepokojących okoliczności. NIGDY!

Z tych też powodów nie możemy narażać zwłaszcza wystawców na koszty jak i naszą firmę organizującą , nie gwarantując odpowiedniej frekwencji ale też czasu realizacji imprezy. Z przeciwnościami w trudnej dla organizacji imprezy targów BZBN mierzyliśmy się najpierw w pandemii a teraz znów mierzymy się w okresie niestabilnej sytuacji – wojny za granicą naszego kraju jak i powstałej niestabilnej sytuacji ekonomicznej i zdrowotnej.

Mam nadzieję, że rozumiecie naszą decyzję, tak trudną do podjęcia dla mnie, jako osoby, której pasją jest szeroki zakres działań prozdrowotnych.

Z nadzieją patrzymy na nachodzący przyszły rok, który może będzie bardziej sprzyjający i pozwoli nam podejmować mniejsze ryzyka i planować tak duże i najstarsze przedsięwzięcie jakim są targi BZBN .

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia wkrótce.

Organizatorzy Targów BZBN
Halina Jurkowska