Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/biolit/domains/blizej-zdrowia-blizej-natury.pl/public_html/includes/header.php on line 1123

Wyprzedź chorobę, wygraj życie

3 października 2018
Autor: Renata Zdebel

Święto medycyny naturalnej – fantastyczna, międzynarodowa impreza goszcząca naukowców, specjalistów, producentów i sprzedawców z całego świata. Dwa razy do roku odwiedza ją około 10 tys. osób! 26-27-28 października zapraszamy Państwa już po raz 48. na Targi "Bliżej zdrowia, bliżej natury" największą tego typu imprezę w Europie.

Tradycyjnie odbędą się one w budynku Katowice Miasto Ogrodów - Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek (Katowice, Plac Sejmu Śląskiego, obok Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego).

W czerwcu pożegnaliśmy red. Ninę Grellę, pomysłodawczynię i wieloletnią organizatorkę targów. Zmarła na raka po ponad 20 latach od diagnozy i to mimo, że lekarze dawali jej góra pół roku życia. Jej wolą było kontynuowanie targów, działalności Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii w Katowicach oraz miesięcznika Szaman, a przede wszystkim pomaganie ludziom, uczenie ich jak zdrowo żyć, pozytywnie myśleć, być szczęśliwym.

Jesienne targi będą doskonałą okazją do poznania nowych trendów w medycynie naturalnej, zielarstwie, kosmetyce, zdrowym odżywianiu.

- W Katowicach w te dni nie może zabraknąć nikogo, komu zależy na zdrowiu, chce się cieszyć dobrą kondycją do późnej starości, jest ciekawy nowości i zamiast po tabletki przeciwbólowe, antybiotyki – sięga po zioła – powtarzała red. Nina Grella. Trudno się z nią nie zgodzić.

Spotkajmy się, aby wspólnie wysłuchać wykładów, wziąć udział w warsztatach i zabiegach, zrobić zakupy i po prostu pobyć w gronie osób o podobnych zainteresowaniach. W niedzielę pod koniec targów wylosujemy kilkadziesiąt osób, które otrzymają upominki.

Na targach za każdym razem ofertę związaną z medycyną naturalną prezentuje około 200 wystawców. Asortyment jest bardzo bogaty i za każdym razem inny. To zarówno sprawdzone, długo obecne na rynku produkty, jak i absolutne nowości z takich kategorii jak: zdrowa żywność, naturalne produkty np. miód z czystych ekologicznie terenów, ziołowe herbaty, suplementy odżywcze, środki wspomagające witalność i odporność, przyprawy. Nie brakuje też doskonałych kosmetyków wyprodukowanych w sposób ekologiczny, na bazie naturalnych składników.

Będzie można zasięgnąć rady najlepszych specjalistów: irydologów, psychoterapeutów, kręgarzy, astrologów.

Jak zawsze hitem targów będą wykłady i warsztaty na tematy zdrowotne. Wśród wykładowców tradycyjnie znajdą się najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach, m.in. onkolog, psycholodzy, znawcy ziół, dietetycy. Udział w imprezie potwierdziły takie sławy jak: dr Piotr Kołacz, dr Grażyna Pająk, prof. Zbigniew Królicki, Władysław Batkiewicz, Zbigniew T. Nowak, Dorota Gudaniec, prof. Henryk Bieniok. Na zakończenie wykładów i warsztatów Grzegorz Szewczyk, znany bioenergoterapeuta i uzdrowiciel z Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii w Katowicach podczas publicznego seansu przekaże zebranym w auli swoją energię.

Wykłady będą ciekawe, odkrywcze, czasami może nieco kontrowersyjne. Na pewno nie będzie miejsca na nudę! Zaś w niedzielę 28 października o godz. 12 zostanie nadane targom imię red. Niny Grelli i oficjalne otwarcie portalu poświęconego medycynie naturalnej grella.pl, który uruchomiony został 1 października. Wręczone zostaną też targowe nagrody – Drzewka Życia.

Patroni medialni: miesięcznik Szaman, portal grella.pl, Dziennik Zachodni, portal naszemiasto.pl, TVS, TV Niezależna, Kurier Miejski Sosnowiec

Źródło: Portal Medycyny Naturalnej

Fot.: Arkadiusz Buchała

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
XWLNM
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.