Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/biolit/domains/blizej-zdrowia-blizej-natury.pl/public_html/includes/header.php on line 1123

Miłość zapisana w gwiazdach

8 października 2018
Autor: Zofia Roterska

Co sprawia, że w niektórych związkach nieustannie czujemy motyle w brzuchu, a inne bardzo szybko się rozpadają? Przyczyny mogą być ukryte w gwiazdach, dlatego aby trafnie odpowiedzieć na to pytanie, wystarczy skorzystać horoskopu partnerskiego spisanego w książce Miłość zapisana w gwiazdach, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Kobiecego.

To unikalny poradnik stworzony przez guru astrologii Brada Kronena. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się, z kim najlepiej budować dobre relacje, a kogo omijać szerokim łukiem. Książka odkrywa wszelkie możliwe kombinacje znaków zodiaku i to, w jaki sposób one na siebie oddziałują. Z nią z łatwością zaczniemy dobierać sobie odpowiednich partnerów i przyjaciół.

Dla przykładu: czy wiesz, że Lew i Strzelec tworzą zwykle dobraną parę, związek Wodnika i Ryb to na ogół relacja ludzi z dwóch różnych światów, a Pannę i Ryby łączy magnetyczne przyciągnie?

Mówi się, że ludzie są jak dwie połówki jabłka, które wcześniej czy później się połączą. Niezależnie jednak od tego, czy nadal szukacie tej przeznaczonej wam osoby, czy jesteście w związku i zastanawiacie się, czy to właśnie „TA” osoba, sięgnijcie do tej książki. To najlepiej przygotowany horoskop partnerski, który podpowiada, czy jesteście sobie przeznaczeni.

Single znajdą tu niezawodne podpowiedzi, z którym znakiem zodiaku połączy ich szczególna więź, z którym ogromna namiętność, a kto stanie się ich najlepszym przyjacielem.

Osoby będące w stałych w związkach odnajdą w nim niezastąpioną „instrukcją obsługi” partnera i cenne wskazówki, jaką drogę najlepiej obrać, aby wpłynąć pozytywnie na życie partnerskie.

„Poniekąd każda kombinacja znaków jest w stanie stworzyć związek w kontekście romantycznym. Część przypadków będzie wymagała trochę więcej wysiłku, aby dało się osiągnąć stan równowagi. Jak można się domyślić, niektóre połączenia znaków z natury pasują do siebie, a inne trochę mniej. Jeśli pragniesz stworzyć z związek z osobą urodzoną pod znakiem, który jest sprzeczny z twoim (…) spróbuj nadal budować romantyczną relację, ale z większą świadomością naturalnych różnic osobowości między wami, (…) albo po prostu przemyśl sprawę jeszcze raz i zrezygnuj z tej znajomości W każdym wypadku, powinieneś najpierw sięgnąć do tej książki, aby mogła cię ona oświecić” – pisze Brad Kronen

Brad Kronen to profesjonalny astrolog i specjalista od Tarota, wykorzystujący swój talent od ponad 25 lat. Astrologią po raz pierwszy zainteresował się, studiując psychologię na Fairfield Univeristy w Connecticut. Brad Kronen publikował artykuły na Scandalist.com oraz Examiner.com. Obecnie mieszka w Los Angeles w Kalifornii.

Źródło: Portal Medycyny Naturalnej

Fot.: CC0 Creative Commons, pixabay.com

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
XMQZB
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.