Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/biolit/domains/blizej-zdrowia-blizej-natury.pl/public_html/includes/header.php on line 1123

Z miłości do medycyny naturalnej

27 października 2018
Autor: Renata Zdebel

Grella.pl – to portal medycyny naturalnej, na którego oficjalne otwarcie zapraszamy w niedzielę, 28 października, o godz. 12 do sali koncertowej. Nosi nazwisko red. Niny Grelli, pomysłodawczyni Targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”, wieloletniej dziennikarki Dziennika Zachodniego, na którego łamach promowała medycynę naturalną. Wierzyła w jej siłę i to, że pomaga ona ludziom.

Najlepszy w kraju

Red. Nina Grella nie zdążyła dokończyć tego projektu. Skupiała się na „Szamanie”, ale doceniała też siłę internetu i wierzyła, że dzięki niemu zdoła swoją pasją zarazić kolejne tysiące osób. Zrobiliśmy to za nią. Dokończyliśmy prace nad portalem, który mamy przyjemność Państwu zaprezentować.

Co znajdziesz na grella.pl? Każdego dnia nowe materiały! Już teraz setki artykułów o zdrowiu, ziołach, kosmetykach naturalnych, zdrowym żywieniu, dietach, psychologii, nowatorskich terapiach.

Część z nich pochodzi z archiwalnych wydań miesięcznika Szaman – w tym materiały napisane przez red. Ninę Grellę, m.in. fragmenty jej książki „Małe cuda codzienności”. Większość to zupełne nowości przygotowywane przez znanych specjalistów z zakresy medycyny naturalnej i najlepszych dziennikarzy. Do tego filmy, relacje z targów, wydarzeń, wykładów.

Nigdzie nie znajdziesz tylu wiarygodnych, sprawdzonych informacji z zakresu medycyny naturalnej jak na grella.pl. A każdego dnia pojawiają się nowe!

Kilkadziesiąt nagród!

Wśród uczestników targów, którzy wypełnią dołączoną do biletu i Gazety Targowej ankietę, i odpowiedzą na pytanie: skąd dowiedzieli się o Targach „Bliżej zdrowia, bliżej natury”, wylosujemy kilkadziesiąt cennych upominków! Najcenniejsze z nich to pobyt dwóch osób w Uzdrowisku Połczyn oraz wyciskarka do owoców warta ok. 2000 zł. Do tego zestawy kosmetyków, książki, prenumeraty Szamana, bezpłatny udział w warsztatach „Kod Istnienia” (wartość 800 zł) organizowanych przez Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii.

Zostaną one wylosowane ostatniego dnia Targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”, czyli w niedzielę o godz. 18, po seansie bioterapeutycznym Grzegorza Szewczyka.

Osoby obecne na sali będą mogły odebrać je na miejscu. Pozostałe w siedzibie Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii przy ul. Damrota 6 w Katowicach (tel. 32 257 08 39). Osobom, które przyjadą na targi do Katowic z daleka, wyślemy je pocztą.

Lista nagrodzonych zostanie opublikowana na portalu grella.pl, a także w grudniowym wydaniu miesięcznika Szaman. Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Portal Medycyny Naturalnej

Fot.: Arkadiusz Ławrywianiec

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
MGQRU
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.