Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/biolit/domains/blizej-zdrowia-blizej-natury.pl/public_html/includes/header.php on line 1123

OPC - perła uzdrawiania zepchnięta na margines

7 stycznia 2019
Autor: Nina Grella

Ta książka jest równie niezwykła, co jej autor - R. Franz. Czyta się ją, jak najlepszy kryminał - dosłownie jednym tchem! Ale ta książka, w odróżnieniu od kryminałów, może zmienić nasze życie i uratować zdrowie. Sięgnijcie po nią, a nie pożałujecie. Nosi niezwykły tytuł "OPC - fundament zdrowia człowieka" książka prozdrowotna i antyfarmaceutyczna.

F. Franz nie wymyślił OPC, lek ten istniał już przed jego urodzeniem (ur. się w 1960 roku), ale tylko on miał odwagę otworzyć ludziom oczy na niezwykłe możliwości tych kapsułek, skrupulatnie schowanych i zwalczanych przez światowy przemysł farmaceutyczny. Fioletowa burza włosów, bose nogi (także w zimie!), bawełniany podkoszulek z krótkimi rękawami przez cały rok oraz krótki sen na gołych płytkach... Nie sposób nie zwrócić na niego uwagi. Przekonacie się o tym sami, bo zgodził się przyjechać na nasze XXXXI Targi w marcu, aby przybliżyć Wam swoją niezwykłą wiedzę o zdrowiu.

Fioletowe włosy pomagają mu w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi i przełamują lody. Franz twierdzi, że wiele osób mimowolnie się śmieje, kiedy widzi go po raz pierwszy. Powód ufarbowania włosów na fioletowo był notabene całkowicie poważny. Żona Franza zachorowała na raka. Nie znał on wtedy jeszcze OPC, pozyskiwanego z pestek winogron, znał natomiast działanie gorzkich pestek moreli, które po stosunkowo krótkim czasie uzdrowiły jego najukochańszą.

Gdy R. Franz usłyszał o dużym publicznym kongresie onkologicznym, na którym miały być poruszane jedynie tematy naświetlania i chemioterapii, powziął zamiar, żeby to zmienić. Jak jednak uzyskać pewność, że podczas dyskusji plenarnej nikt go nie przeoczy?

Umożliwił to kolor liliowy. Kalkulacja Franza sprawdziła się, a jego wypowiedź wywołała na całej sali gromkie brawa - i silne rumieńce na twarzach osób przy stole prezydialnym. Jako motto swojej książki odsłaniającej niezwykłe możliwości pestek z ciemnych winogron maksymę:

Tylko życie w zgodzie z naturą, szacunek każdego stworzenia na tej ziemi gwarantuje naturalne zdrowie i czysty umysł.

Franz mieszka w Niemczech, w Unterickelsheim z ponad setką zwierząt, dzięki czemu uzyskuje równowagę i siłę.

Wróćmy jednak do kontrowersyjnej sprawy OPC. Niezwykłe walory pestek i skórek winogron odkryto już w roku 1949. Zaobserwowano bowiem, że ekstrakt otrzymany z nich doprowadza do samobójstwa komórki nowotworowe białaczki. Giną błyskawicznie. Niejako przy okazji okazało się, że ten wyciąg także wspaniale chroni naczynia krwionośne i jest najsilniejszym przeciwutleniaczem. Sukces był ewidentny, ale zagrażał firmom farmaceutycznym. Zainicjowały więc badania, które trwają do dziś. Nie zmobilizowało ich nawet to, że w 1994 roku ustalono ostatecznie, że ekstrakt winogronowy wspiera skutecznie leczenie raka jelita grubego i piersi. Społeczeństwo oczywiście nie dowiedziało się o tym. R. Franz gorąco nad tym ubolewa, bowiem kocha ludzi i z całych sił stara się im pomagać.:

"W szpitalach trucizna leje się strumieniami, a statystyki przeżycia wynoszą od 0.0 - 1,5 proc. Łączna ilość wyleczeń po chemioterapii cytostatykami w pięcioletnim okresie przeżycia wynosi w Australii 2,3 proc., a w USA 2,1 proc. Około 98 procent pacjentów przyjmujących chemioterapię nie odniesie z takiego leczenia żadnych korzyści, lecz straty. Ileż cierpienia i smutku można by uniknąć, gdyby prewencyjnie przyjmować OPC. Zastanówmy się."

Ale pożytki z zastosowania tego niezwykłego leku zrujnowałyby zaborczy i bezwzględny przemysł farmaceutyczny. Walka Franca z jego tuzami przypomina walkę Dawida z Goliatem, ale ja wierzę, że jak w zamierzchłych czasach walkę wygra ten niewielki, którego wszyscy powinniśmy wspierać. W tej chwili wiadomo już, że leczenie tym niezwykłym naturalnym lekiem można i trzeba zastosować w prawie 100 chorobach. Obok witaminy C nie ma drugiego tak skutecznego, a zarazem tak przyjaznego organizmowi leku. Najnowsze badania dowodzą, że działa on pozytywnie na niemal wszystkie rodzaje nowotworów, chroni nas przed szkodliwymi wolnymi rodnikami, a więc m.in. stwardnieniem rozsianym, Parkinsonem, Alzheimerem, demencją starczą, amnezją, Jest więc swoistą witaminą przeciwko starzeniu się. Co ciekawe - leczy też bardzo skutecznie depresję, nadpobudliwość, trudności w koncentracji. Pomocny też w chorobach oczu, w tym zwyrodnieniu plamki żółtej, ponoć nieuleczalnej, a także w cukrzycy. alergiach i wielu, wielu innych chorobach

Franz zadaje decydentom drażliwe pytanie:

"Czy znacie ubezpieczenie, które gwarantuje podwojenie wytrzymałości naczyń krwionośnych w ciągu 24 godzin, tak byście nie dostali udaru?
Na całym świecie istnieje ubezpieczenie działające zapobiegawczo, co najwyżej wypłacane są świadczenia po śmierci członków rodziny.

A odpowiedź na powyższe pytanie brzmi:

"24 GODZINY PO PRZYJĘCIU OPC WYTRZYMAŁOŚĆ PAŃSTWA NACZYŃ KRWIONOŚNYCH ZWIĘKSZA SIĘ DWUKROTNIE!!!

Dowodów, także naukowych, na niezwykłe uzdrawiające możliwości OPC mamy setki i tysiące Coraz więcej ludzi sięga obecnie po ten lek, ale jest to ich własna wola, od lekarzy nie dowiedzą się o nim, gdyż nigdy nie słyszeli o takim leku. Cóż się dziwić - przecież teraz doszkalają lekarzy wyłącznie firmy farmaceutyczne... Warto też wiedzieć, że ten uniwersalny lek mogą przyjmować dzieci i matki w ciąży, bowiem ogranicza on wszelkie dolegliwości ciążowe i porodowe. Noworodek przychodzi wtedy na świat silny, odporny i nie będą mu groziły alergie. Nawet jeśli nieodpowiedzialna matka w czasie ciąży piła i paliła...

Na koniec podaję parę dobrych, sprawdzonych przeze mnie rad: zażywajcie OPC razem w witaminą C, ponieważ wspiera on tę witaminę w tworzeniu niezbędnego dla życia kolagenu. Jeśli zażywacie jeszcze jakieś inne tabletki sięgnijcie po OPC co najmniej godzinę po ich przyjęciu, bowiem ten niezwykły i uniwersalny lek nie tylko wzmacnia działanie witamin A, C i E, ale także minerałów i leków alopatycznych. Osoby, które mają trudności z połykaniem kapsułek, mogą wysypać proszek na łyżeczkę lub wypić z sokiem lub wodą.

Źródło: Portal Medycyny Naturalnej

Fot.: CC0 Creative Commons, Pixabay.com

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
RTNVM
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.