Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej

Dieta Dr Grace – to naprawdę działa!

21 stycznia 2019
Autor: Renata Zdebel

Osiągnij idealną wagę, pozbaw się toksyn, wzmocnij układ immunologiczny, zahamuj Hashimoto, nie dopuść do powstania komórek nowotworowych. Dieta Dr Grace - DGD naprawdę pomaga! 9 i 10 lutego zapraszamy do Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii na unikalne, dwudniowe warsztaty prowadzone przez dr Grażynę Pająk pt. „Każdy kęs ma znaczenie”.

Dieta DGD to autorski program żywienia w terapii antynowotworowej, chorobach immunologicznych i cywilizacyjnych. Opiera się na pełnym przyswajaniu wartości odżywczych z pożywienia i całkowitym odrzuceniu toksyn. Działa odkwaszająco, oczyszczająco i regenerująco. Dzięki niej organizm powraca do harmonijnej i prawidłowej pracy.

To co jemy, warunkuje nasze samopoczucie zarówno pod kątem psychicznym jak i fizycznym. Dlatego też świadoma zmiana diety skutkuje zmianą naszego życia, przypływem energii, pokonaniem różnych dolegliwości, skuteczną kontrolą wagi. Choroby są uleczalne – musisz tylko kontrolować swój organizm.

- Od wieków zdrowie jest warunkiem osiągnięcia pełni szczęścia i zadowolenia z życia. Niestety najczęściej doceniamy je chorując. Każdy z nas chce być zdrowy, ale tak naprawdę co robisz dla swojego zdrowia? Czy rzeczywiście dostrzegasz zagrożenia? Czy potrafisz się w tym wszystkim odnaleźć? - pyta dr Grażyna Pająk.
O tej metodzie pisaliśmy już w Szamanie. Dr Pająk była też gościem 48. Targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury” i przyjęła zaproszenie na 49. targi w marcu. Jej wykład oraz książka pt. „Każdy kęs ma znaczenie” cieszyły się Państwa ogromnym zainteresowaniem. Dlatego wychodząc naprzeciwko Państwa oczekiwaniom zapraszamy na unikalne warsztaty z dr Grażyną Pająk.

NIE MUSISZ CHOROWAĆ - zdrowie zależy w 65-75 proc. od Ciebie Samego.
Od wieków zdrowie jest warunkiem osiągnięcia pełni szczęścia i zadowolenia z życia. Niestety najczęściej doceniamy je chorując. Każdy z nas chciałby być zdrowy, ale tak naprawdę co robimy dla naszego zdrowia? Czy rzeczywiście dostrzegamy zagrożenia współczesnej cywilizacji?

CZY WIESZ, ŻE ZGODNIE Z ZASADAMI BIOLOGII - odżywianie to proces, który zaopatruje organizm we wszystkie substancje konieczne do życia. W przypadku braku potrzebnego surowca i energii oraz nadmiaru toksyn, nasze komórki przestają prawidłowo funkcjonować. Najczęściej pojawia się znane nam objawy zmęczenia, bóle głowy, nerwowość, bezsenność, ogólne złe samopoczucie, zespół chronicznego zmęczenia, a z czasem choroby.

CZY WIESZ, ŻE JEDZENIE NIE MOŻE ZAŚMIECAĆ ORGANIZMU. Naturalne dodatki żywieniowe i różne organiczne suplementy mają nam pomóc w regeneracji, ale nie są w stanie zastąpić zwykłego jedzenia.

CZY WIESZ, ŻE STO LAT TEMU mieliśmy do dyspozycji około 500 produktów spożywczych, obecnie mamy ich średnio 50 tys. Żywność stała się ogólnie dostępna o każdej porze doby i roku. Zaczęliśmy jeść potrawy nowe, ładne, kolorowe, sztuczne, ale niezdrowe. Niestety sporo produktów lansowanych współcześnie nie wiele prócz nazwy ma wspólnego z naturą i żywnością. W efekcie jedząc niewłaściwie wielu z nas żyje poniżej swoich prawdziwych, uwarunkowanych genetycznie możliwości zdrowotnych.

PROGRAM SZKOLENIA

ZAGROŻENIA WSPÓŁCZESNEJ CYWILIZACJI – Jesteś tym co jedzą rośliny i Twoje zwierzęta - przetwarzanie żywności i jej wpływ na organizm (lektyny, gluten, cukier, tłuszcze trans i dodatki chemiczne)

CZY ZNISZCZĄ NAS GRZYBY - jak ustrzec się przed Kandydą i co robić, gdy mamy z nią problem?

JAK PRZYBLIŻYĆ NATURĘ, OŻYWIĆ WODĘ i żyć zdrowo w cywilizowanym świecie?

DIETA DGD (DrGraceDiet) - autorski program żywienia w terapii antynowotworowej, chorobach związanych z autoagresją (np.: Hashimoto, choroby jelit, łuszczyca, alergia, depresja) i innych chorobach cywilizacyjnych?

- Dieta DGD odkwasza, oczyszcza, regeneruje, harmonizuje i przywraca prawidłową pracę całego organizmu. Zaletą tego programu jest odblokowanie mechanizmów wchłaniania. przez co zjadane pożywienie może być w pełni wykorzystane, a toksyny wyrzucone – zapewnia dr. Grażyna Pająk.

Zastosowany Program DGD powoduje, że cały organizm funkcjonuje znacznie lepiej, skutecznie likwidujemy przyczyny powstawania komórek nowotworowych i wielu innych zaburzeń w organizmie.

JAK BEZPIECZNIE I SKUTECZNIE ZGUBIC ZBĘDNE KILOGRAMY i utrzymać zgrabną sylwetkę?

ŻYWNOŚĆ FUNKCJONALNA, DODATKI I SUPLEMENTY DIETY – konieczność czy fanaberie?

Zajęcia prowadzi: dr Grażyna Pająk, biolog, dietetyk, endoekolog, naturoterapeutka, wieloletni pracownik PAN, wykładowca Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza; ekspert z zakresu odżywiania, terapii antynowotworowych, oczyszczających i przywracających równowagę w organizmie, Diet Coach, członek Slow Food International, znana z audycji w TVP1, TVP2, TVP INFO, TVP KATOWICE, TVN, TTV, Polskie Radio Trójka, Wietrzne Radio – Chicago.

Autorka książki: „Każdy kęs ma znaczenie”. Nagrodzona w 2018 r – nagrodą „Holistic Beauty Award” – wyróżnienie za odwagę wytyczenia własnej ścieżki w dietetyce oraz wypracowanie autorskiego, holistycznego podejścia wspomagającego zdrowie i terapie wielu schorzeń, w tym program OnkoHelp.

CEL SZKOLENIA

Przekazanie ogólnej wiedzy jak odnieść sukces w życiu, unikając zagrożeń i pułapek czyhających w XXI wieku.

Jak osiągnąć idealną wagę i utrzymać ją bez trudu.

Jak odbudować system immunologiczny organizmu i więcej nie chorować.

Jak żywnością i drobnymi zmianami w codziennym życiu wyeliminować zmęczenie, opanować stany depresyjne i zmiany nastrojów.

Jak zwiększyć przypływ energii, utrzymać dobrą kondycję i poprawić pamięć.

CZAS SZKOLENIA –

2 dni (14 godz. lekcyjnych)

TERMIN

9 i 10 lutego

Wielkość grupy – minimum 15 osób

Warsztaty 9 i 10 lutego w sobotę od godz. 10. do 18.30, w niedzielę od 10 do 15.30.

Uczestnicy dostaną materiały w wersji papierowej oraz skrypty z artykułami i przepisami Diety DGD przesłane w wersji elektronicznej po warsztacie na podany przez uczestnika adres e-mail.
Całkowity koszt warsztatów 600 zł od osoby.

Kurs pilotażowy w Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii - promocja 25 proc., czyli 450 zł od osoby.
Zapraszamy! Katowice, ul. Damrota 6, tel. 32 257 08 39.

Źródło: Portal Medycyny Naturalnej

Fot.: CC0 Creative Commons, Pixabay.com

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
TUSPC
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.