Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej

Opowieści o Wenus

19 lutego 2019
Autor: Renata Zdebel

Jaką rolę pełni bogini miłości w horoskopie? Na to pytanie odpowiada Elżbieta Kłobus, wieloletnia publicystka miesięcznika „Szaman” w książce pt. „Wenus planeta partnerstwa”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Studio Astropsychologii.

Jak zapewnia wydawca to pierwsza książka odsłaniająca Wenus w horoskopie i astrologii. Zdaniem Elżbiety Kłobus bogini to bynajmniej nie jest łagodna, zajęta romansami kobieta, a osoba żądna władzy i potrafiąca po nią sięgnąć.
„Będąc planetą osobistą, wnosi szczególny wkład w określenie naszej indywidualnej osobowości. Mówi nie tylko o naszym wyglądzie, upodobaniach, guście, ale także słabostkach, od których nikt nie jest wolny. Pomimo tego wszyscy patrzymy na nią przyjaznym okiem, wybaczając niedoskonałości i uchybienia. Chcemy mieć ją w swoim horoskopie w jak najlepszym miesiącu i w jak najlepszych układach” - czytamy w książce.

Autorka dodaje, że Wenus to planeta partnerstwa, a każdy z nas jest połówką jabłka, która szuka swojej drugiej połowy. Jej zdaniem zasługuje na odrębne miejsce w gronie książek o astrologii. Dlatego wychodzi od przypomnienia bogiń miłości w mitologiach. Następnie przechodzi do znaczenia Wenus w znakach zodiaku i horoskopach, opisuje najważniejsze aspekty Wenus do innych planet.

„Jest przecież planetą, na której skupia się nasza uwaga przy interpretacji horoskopów, szczególnie jeśli jego właściciel jest wybitnie zainteresowany tym, czy znajdzie partnera i kiedy ma na to szanse. A powiedzmy sobie szczerze, że mało kto nie jest tym zainteresowany. Bo któż jest ukierunkowany na życie w samotności, bez towarzystwa ludzi? Żyjemy w społeczności od urodzenia do końca swojego życia. Nie zawsze mając życiowego partnera przy boku, ale też nigdy nie jesteśmy całkiem sami. Wciąż otaczają nas inni ludzie, z którymi łączą nas bliższe lub dalsze więzi. A więzi z innymi to właśnie domena Wenus, która nie od rzeczy nazywana jest planetą partnerstwa” - pisze Elżbieta Kobus.

„Wenus planeta partnerstwa” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich zainteresowanych horoskopami, astrologią i astropsychologią. Napisana w błyskotliwym stylu, odkrywa tajemnice ludzkiej natury, bawi i uczy postępowania z innymi ludźmi.

Źródło: Portal Medycyny Naturalnej

Fot.: CC0 Creative Commons, Pixabay.com

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
COAER
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.