Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/biolit/domains/blizej-zdrowia-blizej-natury.pl/public_html/includes/header.php on line 1126

Edukacja Mózgu, 5 Kroków do spełnienia marzeń, 29 czerwca-6 lipca

12 lutego 2019
Autor: amc

Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii w Katowicach i ALEKSANDRA MASON zapraszają do Szczyrku na wczasy pod hasłem: Edukacja Mózgu – 5 Kroków do spełnienia swoich marzeń:

Turnus: 29 czerwca - 6 lipca

Hotel Zagroń w Szczyrku – świeżpo po remoncie! Serce Beskidów!

Pobytu proponujemy Państwu podróż do samopoznania, dzięki której rozbudzicie życiowy potencjał, połączycie mózg ze swoim ciałem, usprawnicie i wzmonicie przepływ energii.
Program ćwiczeń, warsztatów i wykładów obejmuje 5 kroków:

1. Rozbudzenie: na pierwszym etapie wszystkie zmysły się rozbudzają. Doświadczysz rozgrzania, otwarcia i lepszego wyczucia ciała. Powiększy się świadomość w mózgu i zaczną poprawiać się jego funkcje. Staniesz się świadomy ciała, mózgu oraz jego funkcji. Będziesz umiał jasno określić swoje wewnętrzne potrzeby i pragnienia.

2. Elastyczność: drugi etap to rozwijanie swojej przestrzeni, aby nowa, świeża energia mogła zawitać do twojego życia. Uwolnisz się od starych nawyków i otworzyrz się na nowe informacje. Fizycznie i energetycznie będziesz miał możliwość poprawić elastyczność ciała i umysłu, dzięki czemu otrzymasz więcej satysfakcji z życia.

3. Odświeżanie: oczyścisz się z negatywnych emocji, które zakorzeniły się w związku z przeżyciami w przeszłości. Przez życie doświadczamy wiele, co pozostawia ślad w mózgu. Te doświadczenia stają się formą emocjonalnych pozostałości, wpływających na nasze życie. Te pozostałości wytworzyły uprzedzenia i negatywne wzory myśleniowe, które nie pozwalają używać pełnego potencjału. Odświeżanie mózgu otwiera ścieżkę do głębokiego uzdrawiania i odnowy.

4. Integracja: uwolnienie potencjału i ukrytych zdolności rozpoczyna się w momencie, gdy mózg staje się zrównoważony i koherentny. Na tym etapie będziemy praktykować połączenie wszystkich sfer życia: fizycznej, emocjonalnej i psychicznej, aby zbudować pełną harmonię i poczucie spełnienia. Rozpoczniesz lepszą wewnętrzną komunikację, która pozytywnie zacznie wspierać cię w codziennym życiu.

5. Mistrzostwo: jasno określsz swoje życiowe cele. Będziesz umiał z łatwością odpowiedzieć na pytania: kim jestem, czego pragnę i jak chcę, aby wyglądało moje życie.

W trakcie Uniwersytetu nauczysz się zasad:

1. Obudź się. Skup się i bądź uważny.

2. Dobre wiadomości kreują dobry mózg.

3. To, co wybierzesz, się zadzieje.

4. Stań się mistrzem swojego czasu i przestrzeni.

5. Zaprojektuj swoje życiowe warunki.

Nasza propozycja jest wyjątkowa i unikalna. Jako jedyni w Polsce jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami metod uzdrawiania i transformacji: Edukacja Mózgu, Wibracja Fal Mózgowych, Uzdrawianie przez Pępek oraz Punkt Uzdrawiania Mózgu. Te wszystkie metody będziecie Państwo mieli okazję poznać, doświadczyć i zastosować podczas wspólnego tygodnia Letniego Uniwersytetu Zdrowia 2019.

Koszt:

2200 zł w pokoju dwuosobowym premium (przedpłata 700 zł)

2300 zł w pokoju jednoosobowym premium (przedpłata 700 zł)

Zapisy telefoniczne 32 257 08 39. Przedpłaty osobiście, przekazem pocztowym lub przelewem prosimy przesyłać na adres redakcji: Miesięcznik "SZAMAN", Katowice 40-022 Katowice, ul. Damrota 6, MEDPRESS Sp. z o.o. 82 1050 1214 1000 0007 0005 8399.
Niezbędne jest podanie czytelnego imienia,nazwiska, adresu i numeru telefonu.

Źródło: Portal Medycyny Naturalnej

Fot.: CC0 Creative Commons, Pixabay.com

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
JPHKH
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowai-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.