Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/biolit/domains/blizej-zdrowia-blizej-natury.pl/public_html/includes/header.php on line 1126

Warsztaty: Jakie role gramy

9 marca 2019
Autor: amc

Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii w Katowicach zaprasza:

9 marca warsztaty:


JAKIE ROLE GRAMY. TERAPEUTYCZNO-ROZWOJOWY KURS DLA KOBIET


NATALIA SLIPIŃSKA-SOWICKA, rosyjska psycholog, zaprasza na wyjątkowe warsztaty. Silna osobowość, finansowa niezależność, życiowy dynamizm, niesamowita zaradność, magnetyczna seksualność, zrealizowane ambicje zawodowe, wzorowo prowadzony dom, egzotyczne wakacje, modne pasje. To wszystko ma się zmieścić w jednej kobiecie, której przyszło żyć w dzisiejszych czasach. Ma być w tym dość standardowa, jak żona sąsiada, jak wielofunkcyjny robot. Tego od kobiety oczekują mężczyźni i reszta świata. A ona ulega tej presji. Tymczasem na dnie jej duszy drzemie kobiecość. Zapomniana, niedzisiejsza, ale za to delikatna, uczuciowa, unikalna, czarodziejska.

Każda kobieta jest postacią z bajki – Kopciuszkiem, Księżniczką, Królewną. To ponadczasowe wzorce kobiecości, do których można sięgnąć, kiedy czujemy się zagubione, zestresowane, niewysłuchane, niezrozumiane.
Podczas kursu „Role które gramy” znajdziemy się na scenie, by przymierzyć „bajkowe kostiumy”. Przypomnimy sobie, jak smakuje niepowtarzalna kobiecość każdej z nas. Postaramy się odnaleźć siebie.

Zagadnienia, które zostaną poruszone podczas kursu: Jaką rolę grasz? Na czym bazuje Twój życiowy scenariusz? W jaki sposób Twoja rola wpływa na relacje z bliskimi? Związki z mężczyznami – Twoje lustrzane odbicie. Przyczyny błędów, jakie popełniasz w związkach. Czym się różni psychika kobiety od psychiki mężczyzny? Komunikacja werbalna i niewerbalna. Jak stworzyć szczęśliwą relację z mężczyzną? Tajemnice ciała – jak je rozszyfrować? Sekrety pięknego ciała?

Zajęcia odbędą się w sobotę 9 marca, w godzinach 10-14 w Katowicach przy ul. Damrota 6. Zapisy telefoniczne

Cena warsztatów: 200 zł.

Źródło: Portal Medycyny Naturalnej
Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
HUZGL
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowai-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.