Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/biolit/domains/blizej-zdrowia-blizej-natury.pl/public_html/includes/header.php on line 1123

LUZ: BYĆ SZCZĘŚLIWYM. 6-13 lipca, Szczyrk

3 marca 2019
Autor: amc

Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii i BOGUSŁAW WAŚKIEWICZ

zapraszają na

BYĆ SZCZĘŚLIWYM – wyjątkowe wczasy w Szczyrku

Termin: 6 - 13 lipca

Jak być szczęśliwym i mieć pieniądze, będąc leniwym. Czy to jest możliwe? Wmawia się nam, że „tylko ciężką pracą ludzie się bogacą”. Jesteś na najlepszej drodze, by mieć wszystko, co Ci ten świat może dać. To, co nazywamy szczęściem, jest umiejętnym zastosowaniem naturalnych praw: intuicyjnych i tych świadomych. Najtrudniejsze jest precyzyjne określenie i uświadomienie sobie własnych marzeń. Wielcy odkrywcy często zaczynali od snu, który potem wcielali w życie. Ważne jest, aby pozwolić sobie na własne sny i marzenia.

Większość ludzi ma zaniżoną samoocenę. Wyjątkiem są ludzie sukcesu. Korekta samooceny prowadzi do sukcesu. Kochaj siebie, wybacz sobie, szanuj siebie. Jesteś wartościowy, zasługujesz na sukces i spełnienie marzeń. Uwolnij się od strachu, wewnętrznych lęków, bo one przeszkadzają. Uniemożliwiają spełnienie, realizowanie się w życiu. Właśnie poprzez lęki i tworzenie poczucia winy - inni nami manipulują.
Daj sobie szansę i nie pozwól nikomu, aby cię hamował w drodze do sukcesu. Przeszłość była potrzebna, by zdobyć doświadczenia. Wybrałeś ją, bo to była potrzeba twej Duszy. Teraz możesz podjąć decyzje, aby się rozliczyć z przeszłością, zrozumieć, wybaczyć i jeśli chcesz: wybrać nowe cele.

Nasze możliwości są nieograniczone. Ograniczenia stawiamy sobie sami. Możesz mieć mnóstwo radości i poczucia dobrze spełnionego obowiązku, robiąc pieniądze na tym, że dajesz ludziom to, czego oni chcą i co jest im potrzebne, a jednocześnie przy tym realizować siebie i robisz to, co kochasz.

Zrób listę rzeczy, które lubisz robić i robisz je lepiej niż większość innych ludzi. Zarabiaj na tym. Nie bój się błędów. Któż ich nie popełnia? Dobrze jest sobie je wybaczyć i iść do przodu.

Już czas. Weź życie w swoje ręce. Natychmiast, bo szkoda każdego dnia. Trzymaj się życia i trzymaj życie we własnych rękach. Uświadom sobie, że nie można zmienić świata i innych ludzi, ale można zmienić siebie, swój własny świat i swoje własne nastawienie. W życiu ważna jest tak sfera duchowa, jak i materialna. Poświęć czas i jednej, i drugiej.

Możesz mieć wszystko w życiu, co chcesz. Ale to musi być coś, co ty chcesz, a nie co inni uważają, że powinieneś. To ty ustanawiasz swoje cele.

Trzy etapy realizacji:

1. Poczęcie – określenie swoich celów,
2. Wiara – uwierzenie, że jest to możliwe,
3. Realizacja – pewność, że ta koncepcja jest słuszna, że ci się należy i może być zrealizowana.

Program Letniego Uniwersytetu Zdrowia „Szczęśliwym być” obejmuje zajęcia, które pozwalają na osiągnięcie własnego szczęścia. To wszystko jest możliwe, gdy żyjesz w zgodzie z sobą. Osiągniesz to słuchając zawsze pierwszego impulsu, bo pierwszy impuls pochodzi z Duszy, a ten drugi zawsze z umysłu.

BOGUSŁAW WAŚKIEWICZ, to terapeuta z wieloletnim doświadczeniem, specjalista biomasażu, Huny. Prowadzi oczyszczanie, uwalnia od przyczyn chorób, problemów życiowych, traum przeszłości.

Koszt pobytu i wyżywienia: 1950 zł w pokoju 2-osobowym premium, 2250zł w poko ju 1-osobowym premium. W programie wieczorek zapoznawczy przy ognisku i muzyce.

Zapisy telefoniczne 32 257 08 39.

Przedpłaty osobiście, przekazem pocztowym lub przelewem prosimy przesyłać na adres redakcji: Miesięcznik „SZAMAN”, Katowice 40-022, ul. Damrota 6, MEDPRESS Sp. z o.o. 82 1050 1214 10000007 0005 8399.

Niezbędne jest podanie czytelnego imienia, nazwiska, adresu i numeru telefonu.

Źródło: Portal Medycyny Naturalnej

Fot.: Pixabay License

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
AIENO
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.