Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/biolit/domains/blizej-zdrowia-blizej-natury.pl/public_html/includes/header.php on line 1123

LUZ: Szczęśliwy człowiek nie choruje, 6-13 lipca, Szczyrk

3 marca 2019
Autor: amc

Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii w Katowicach i EWA ŚLĘZAK zapraszają do Szczyrku na wczasy pod hasłem SZCZĘŚLIWY CZŁOWIEK NIE CHORUJE

Turnus: 6-13 lipca

Hotel Zagroń w Szczyrku – Świeżo po remoncie! Serce Beskidów!

W pośpiechu codziennego dnia nie zawsze mamy możliwość zatrzymania się i dostrzeżenia, jakie natura oferuje nam bogactwo o każdej porze roku. A przecież wystarczy schylić się i w naszych rękach znajdą się znane i nieznane rośliny. Każda z nich to skarbnica witamin i minerałów oraz innych składników potrzebnych naszemu organizmowi do dobrego funkcjonowania.

Podczas wakacji w Szczyrku będziecie Państwo mogli nauczyć się:

- rozpoznawać i umiejętnie stosować zioła te już znajome i takie, których wcześniej nie zauważaliście. Każdego dnia poznacie skuteczność ich oddziaływania na ciało i duszę.

- co pomaga przy dolegliwościach układu krążenia, zwyrodnieniach i bólu, chorobach autoimmunologicznych,

- w jaki sposób i z czego przygotować ziołową apteczkę pierwszej pomocy.

- jako, że jesteśmy nierozłącznie od prawieków połączeni z naturą, poznacie fazy Księżyca i ich wpływ na jakość roślin i naszego zdrowia. To wiedza fascynująca i istotna w codziennym życiu.

- podczas turnusu każdego dnia będziecie medytować pośród drzew i poznacie ich lecznicze oraz magiczne właściwości, co wprowadzi szczyptę niezwykłości i pozwoli korzystać z ich dobroczynnych właściwości.

- będziecie tworzyć ziołowe amulety i talizmany.

- zapoznacie się z działaniem leczniczym kamieni szlachetnych, co w połączeniu z ziołami daje nam kolejną skuteczną broń w walce o dobre zdrowie i samopoczucie.

Podczas turnusu EWA ŚLĘZAK udzieli indywidualnych porad, co umożliwi opracowanie najlepszych rozwiązań dla problemów zdrowotnych.

W trakcie turnusu Waszą wiedzę w zakresie dbania o kręgosłup wzbogaci PIOTR RZETECKI, pracownik Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, kręgarz, terapeuta manualny, specjalista japońskiej rehabilitacji kręgosłupa.

Planujemy też wykłady o naturalnych, wzmacniających zdrowie witaminach, suplementach diety.

EWA ŚLĘZAK to zielarka, fitoterapeutka i chirolog. W Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii w Katowicach udziela konsultacji z zakresu zdrowia, psychodiagnostyki z dłoni, poraz zielarskich. Specjalizuje się także w ziołowych kosmetykach.Zapraszamy serdecznie na wczasy zielarskie do Szczyrku, jeśli chcesz odzyskać radość życia, bo szczęśliwy człowiek nie choruje.

Koszt pobytu i wyżywienia: 1950 zł w pokoju 2-osobowym premium, 2250 zł w pokoju 1-osobowym premium. W programie wieczorek zapoznawczy przy ognisku i muzyce.

Zapisy telefoniczne 32 257 08 39.

Przedpłaty osobiście, przekazem pocztowym lub przelewem prosimy przesyłać na adres redakcji: Miesięcznik „SZAMAN”, Katowice 40-022, ul. Damrota 6, MEDPRESS Sp. z o.o. 82 1050 1214 10000007 0005 8399.

Niezbędne jest podanie czytelnego imienia, nazwiska, adresu i numeru telefonu.

Źródło: Portal Medycyny Naturalnej

Fot.: Pixabay License

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
FOAVM
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowai-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.