Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/biolit/domains/blizej-zdrowia-blizej-natury.pl/public_html/includes/header.php on line 1123

LUZ: Jakie role gramy, 20-27 lipca, Szczyrk

3 marca 2019
Autor: amc

Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii w Katowicach i NATALIA SLIPINSKA

zapraszają do Szczyrku na wczasy pod hasłem JAKIE ROLE GRAMY?

Turnus: 20-27 lipca

Hotel Zagroń w Szczyrku – Świeżo po remoncie! Serce Beskidów!

Wymagania współczesnego świata wobec „słabej płci” są ogromne i bezlitosne. Żąda się od kobiet na równi z mężczyznami: niezależności ekonomicznej, pracowitości, szybkości, profesjonalizmu, małomówności, błyskotliwości, umiejętności stawiania granic, osiągania celów. Przy tym wszystkim oczekuje się, że pozostanie kobieca: delikatna, ciepła, czuła, zmysłowa, piękna i po godzinach pracy wypełni funkcje matki, żony i kochanki.
Perfekcyjne, równoczesne kreowanie postaci, które często są sobie przeciwstawne, bo należne do dwóch światów – męskiego i żeńskiego, ma niestety negatywne strony. Branie na barki wszelkich zobowiązań po latach przynosi wypalenie, chroniczne zmęczenie, postępujący maskulinizm, a przede wszystkim utratę kontaktu ze swoją duszą. W konsekwencji działająca intuicyjnie kobieta przestaje słyszeć wewnętrzny głos lub nie potrafi go zrozumieć. Dlatego podstawowym celem warsztatu jest odnowa więzi z intuicją, zrozumienie języka, którym do nas mówi poprzez odgrywane w życiu role.

Warsztat złożony jest z trzech modułów, podczas których zostaną wykorzystane techniki psychodramy, art-terapii oraz choreoterapii.

MODUŁ I – POSTACIE BAJKOWE
MODUŁ II – ROLE KOBIECE
MODUŁ III – ROLE SPOŁECZNE, ZAWODOWE

Trudność w pracy z intuicją związana jest z nieustannym, rozumowym analizowaniem otaczającego świata. Odgrywanie fikcyjnych postaci – kopciuszków, księżniczek, dziewczynek z zapałkami – uwalnia od rozsądku i logiki, umożliwiając powrót do dziecięcego odbierania rzeczywistości – w sposób emocjonalny, niewinny, pozbawiony stereotypowego myślenia oraz nabytych uprzedzeń. W trakcie kreacji wybranego bohatera podświadomość uruchamia mentalny ekran pokazując prawdę o wewnętrznych problemach, bezboleśnie przeprowadza przez nie w baśniowych przygodach, a także podsuwa rozwiązania.

Moduł II poświęcony jest funkcjom, które kobieta pełni względem swoich bliskich (matki, córki, partnerki, przyjaciółki), a moduł III tym, które pełni w społeczeństwie, w życiu zawodowym.

Podczas odgrywanych scenek będzie można sprawdzić, w jaki sposób wewnętrzny świat kobiety jest odzwierciedlany przez zewnętrzny. Jak odbierają ją ludzie (współpracownicy, szef, podwładni, mąż, dzieci), jak traktują, co naprawdę o niej sądzą. Poprzez rozszyfrowanie języka intuicji zakodowanego w otaczających przedmiotach oraz stylu działania, można uzyskać informację o życiowej roli, którą się aktualnie odtwarza.
Te wczasy są dla kobiet, które pragną nawiązać kontakt z wewnętrznym światem, usprawnić komunikację z intuicją, rozwinąć umiejętność jasnowidzenia i jasnoczucia, interpretowania otrzymywanych tymi drogami przekazów.

NATALIA SLIPINSKA, to rosyjska psycholożka i psychoterapeutka. Studia psychologiczne skończyła we Lwowie, od wielu lat mieszka w Polsce. Pracowała jako bioterapeutka, stosując masaż leczniczy.

Koszt pobytu i wyżywienia: 1950 zł w pokoju 2-osobowym premium, 2250 zł w pokoju 1-osobowym premium. W programie wieczorek zapoznawczy przy ognisku i muzyce.

Zapisy telefoniczne 32 257 08 39.

Przedpłaty osobiście, przekazem pocztowym lub przelewem prosimy przesyłać na adres redakcji: Miesięcznik „SZAMAN”, Katowice 40-022, ul. Damrota 6, MEDPRESS Sp. z o.o. 82 1050 1214 10000007 0005 8399.

Niezbędne jest podanie czytelnego imienia, nazwiska, adresu i numeru telefonu.

Źródło: Portal Medycyny Naturalnej

Fot.: Pixabay License

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
NFTBJ
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowai-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.