Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/biolit/domains/blizej-zdrowia-blizej-natury.pl/public_html/includes/header.php on line 1123

Co emitujesz to przyciągasz

11 marca 2019
Autor: Agnieszka Pudlis, Anna Kupka

Kosmetyki Lavylites aktywujące nasz organizm oraz suplementy zmieniają codzienne życie. Anna Kupka z Tychów i Agnieszka Pudlis z Sosnowca nie mają co do tego żadnych wątpliwości. Dla nich spotkania grup konsumenckich produktów Lavylities dokonały przełomu w ich życiu. Odzyskały siły witalne, znalazły nowe pole aktywności, pozyskały wielu przyjaciół, otworzyły się na świat, dziś ich misja to pomagać innym.


- Długo walczyłam z Hashimoto i przegrywałam. Efekty uboczne zażywanych lekarstw skutecznie mnie ściągały w dół aż odstawiłam wszystko i przez pół roku szukałam jakiejś alternatywy. Spotkałam kolegę, który opowiedział mi, jak preparaty Lavylites pomogły mu w zażegnaniu problemów z prostatą. Zapewnił, że pod tą marką jest 28 specyfików o różnym przeznaczeniu i na pewno znajdę wśród nich ten który mnie wspomoże. Postanowiłam spróbować. Kupiłam trzy produkty z serii Lavyl i Heavyl. Stosowałam je intensywnie i po czterech dniach nie miałam ataków bólowych brzucha, których czułam kilkanaście dziennie– wspomina Agnieszka Pudlis
Sosnowiczanka szybko przekonała się do Lavylites. Otwarły się drzwi do optymalnego zdrowia. Jelita zaczęły normalnie funkcjonować, odblokował się układ wydalniczy, zaczęła z niej schodzić woda. Miała 17 kg. nadwagi, które zgubiła w 4 miesiące, a przy tym wróciło jej zdrowie

- Lekarz mnie wyśmiał, gdy pytałam co mam zrobić z opuchlizną i nadwagą. Po 1,5 miesiąca intensywnego stosowania Lavylites, zgubiłam 12 kilogramów. Następnie 4 tygodnie detoksykacji organizmu zabrało kolejne 5 kilogramów. Razem 17 kilogramów i nie mam efektu jojo. Jestem dziś innym człowiekiem. Systematycznie wykonywałam badania laboratoryjne, lekarz się cieszył, że leki działają, nie wiedząc że ich nie brałam od bardzo dawna. Mam udokumentowane moimi wynikami badań skuteczność preparatów Lavylities. Odzyskałam chęć do życia, dobrze się czuję i uznałam, że moimi doświadczeniami i wiedzą chcę dzielić się z innymi. Dziś sama organizuję spotkania grup konsumenckich produktów tej firmy. Wśród nas są ludzie nie tylko Polski – podkreśla Pudlis

Produkty globalnej firmy, założonej przez węgierskiego naukowca (chemika i badacza) Tibora Jakabovics, są w Polsce dostępne od 2014 roku. Agnieszka Pudlis używa ich od dwóch lat, podobnie jak Anna Kupka.
- Kolega zaproponował mi preparaty, które okazały się tak skuteczne, że stopniowo zaczęłam rozszerzać moją listę produktów. Dziś mam z tej firma taką specjalną apteczkę podręczną na rozmaite dolegliwości i wypadki. Moje osobiste korzyści to przede wszystkim to, że widzę bez okularów. Mam dużo lepsze wyniki badań biorezonansowych. Otworzyłam się na ludzi i zaczęłam być bardziej pozytywna. Wyzbyłam się apatii i nieśmiałości. Z mojej twarzy zniknęły głębokie zmarszczki, siwe od kilkunastu lat włosy odzyskują naturalny kolor. Pomagam całej rodzinie i wielu znajomym. Najbardziej mnie cieszy, że bardzo schorowanej kobiecie udało się uratować nogi. Lekarze odmawiali jej leczenia dopóki nie zgodzi się na amputację. Rany nie goiły się od 10 lat i były okropne, głębokie i ogromne. Nie mogła chodzić. Z koleżankami z klubu konsumenckiego zajmujemy się tą panią od kilku miesięcy. Efekty przeszły nasze oczekiwania – mówi Anna Kupka.

Asortyment marki Lavylites to pięć grup produktowych: naprawcza, detoksykacyjna, do zdań specjalnych (np.układu pokarmowego,) kosmetyczna oraz suplementacyjna Stosuje je obecnie około miliona osób w 17 państwach a około 150 tysięcy to osoby promujące Lavylites. Specyfiki tej marki były już po raz drugi prezentowane na Targach „Bliżej Zdrowia, bliżej natury” w Katowicach. Można je kupić wpisując się do klubu, bądź dołączając do którejś z grup konsumenckich w całej Polsce, przekażą obszerne i cenne wskazówki dotyczące stosowania.

- Produkty tej marki są dostępne w systemie sieciowym, to firma networkowa. Nie kupisz ich w sklepach czy aptekach. Kupując preparaty od producenta a jako konsument promujący markę, korzystam z zysku firmy, zdobywając rabaty. Dla firmy jest to najlepsza forma reklamy. Przez kontakt z klubowiczami mającymi doświadczenia uzyskasz wiedzę jakie produkty łączyć przy konkretnym problemach. To wyjątkowe preparaty o szerokim spektrum działania. Dzięki zastosowaniu struktur biomolekularnych NANOEFEKTOR (zastrzeżony) z łatwością dociera do komórek i tkanek organizmu, wspomagając nasz układ odpornościowy– mówi Agnieszka Pudlis.).

Fitoterapia – tak można najogólniej określić produkty Lavylites. Mają trzy tysiące czynnych składników. Powstały na bazie ziół leczniczych, minerałów i metali koloidalnych, które wspomagają się wzajemnie. Nie powodują skutków ubocznych. Komórki pobierają to co aktualnie jest im potrzebne, resztę organizm w naturalny sposób wydala. Tibor Jakabovics, pracując nad środkami zapobiegającymi odrzutom przeszczepów odkrył nośnik substancji leczniczych wielkości molekularnej. Przez wiele lat naukowych dociekań udało się mu połączyć swoje odkrycie z wiedzą o właściwościach roślin, minerałów i metali występujących w przyrodzie. Kiedyś bez chemii i tradycyjnej medycyny uratowano mu życie w Puszczy Amazońskiej. Spożytkował to doświadczenie, żeby pomagać innym w aktywizacji procesów samoleczenia organizmu.

Bioinformacja to zakres emisji częstotliwości, który jest potrzebny do utrzymania lub przywrócenia optymalnego stanu zdrowia. To najbardziej naturalne działanie na organizm, nieobarczone żadnymi skutkami ubocznymi. Mieści się w ramach rozwijającego się na naszych oczach nowego działu medycyny - Medycyny Energetycznej.
Jeśli chcesz cieszyć się szeroko rozumianym dobrym zdrowiem. Jeśli profilaktyka i naturalne preparaty są Ci bliskie, zapraszamy do kontaktu!

Pomożemy uzupełnić wiedzę, zdobyć doświadczenie i wypracować odpowiednie dla danego organizmu nawyki. System klubowy pomaga w dokonaniu zakupu za niższą cenę a dobre relacje i wsparcie naszego zespołu są u nas gratis:)

 

Jak być zdrowym z Lavylites i Bestenergy4life

Kontakt:
- Anna Kupka tel. 505 432 356
- Agnieszka Pudlis tel. 504 144 486
- mail: kontaktlavylites@gmail.com

Źródło: Lavylites

Fot.: Pixabay License

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
PJPHD
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.