Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/biolit/domains/blizej-zdrowia-blizej-natury.pl/public_html/includes/header.php on line 1126

LUZ: ODZYSKAJ KONTAKT ZE SWOIM CIAŁEM, 17-24 sierpnia

27 kwietnia 2019
Autor: AC

Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii w Katowicach i Iwona Kwaśny zapraszają do Szczyrku na wczasy pod hasłem ODZYSKAJ KONTAKT ZE SWOIM CIAŁEM,

Turnus: 17-24 sierpnia

Hotel Zagroń w Szczyrku – Świeżo po remoncie! Serce Beskidów!

Zapraszamy na inspirujące wakacje z jogą i jogą twarzy w Szczyrku! W czasie tygodnioweg o wyjazdu proponujemy codzienną praktykę jogi. Zajęcia będą dostosowane do poziomu grupy. Początkujący i bardziej zaawansowani znajdą coś dla siebie.

Rozciągniemy kręgosłup, wzmocnimy mięśnie, popracujemy nad równowagą. Podczas sesji relaksacyjnych zaprzyjaźnimy się ze swoim oddechem i nauczymy się różnych technik oddechowych. To pozwoli opanować stres i nabrać dystansu do otoczenia.

To jednak nie wszystko! Podczas tych wakacji zajmiemy się także naturalnymi sposobami dbania o urodę. Zaproponujemy naturalny antiaging twarzy – to połączenie ćwiczeń mięśni twarzy i automasażu. Mało kto wie, że na twarzy mamy 42 mięśnie mimiczne. Ćwicząc je tworzymy swoisty szkielet dla skóry, zkolei masując skórę pobudzamy ją do produkcji kolagenu. W trakcie sesji redukujemy opuchlizny, poprzez odprowadzanie limfy, pobudzamy krążenie krwi.

Dzięki ćwiczeniom i różnym technikom masażu twarz odzyskuje blask!

Iwona Kwaśny – instruktorka jog i i jog i twarzy, dziennikarka radiowa, któr a propaguje zrównoważony styl życia w zgodzie z naturą. Autorka bloga i strony na FB „Joga w ogrodzie”.

Koszt pobytu i wyżywienia: 1950 zł w pokoju 2-osobowym premium, 2250 zł w pokoju 1-osobowym premium.

W programie wieczorek zapoznawczy przy ognisku i muzyce.

Zapisy telefoniczne 32 257 08 39.

Przedpłaty osobiście, przekazem pocztowym lub przelewem prosimy przesyłać na adres redakcji: Miesięcznik „SZAMAN”, Katowice 40-022, ul. Damrota 6, MEDPRESS Sp. z o.o. 82 1050 1214 10000007 0005 8399.

Niezbędne jest podanie czytelnego imienia, nazwiska, adresu i numeru telefonu.

Źródło: Portal Medycyny Naturalnej

Fot.: Pixabay License

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
VFHNR
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowai-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.