Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/biolit/domains/blizej-zdrowia-blizej-natury.pl/public_html/includes/header.php on line 1123

Medycyna naturalna: Każdy może uzdrawiać

17 maja 2019
Autor: ALEKSANDRA i PETER MASON

Medycyna naturalna ma w swojej ofercie nieskończoną liczbę propozycji. Natura przecież ma tak dużo nam do zaoferowania, że grzechem jest niekorzystanie z jej dobrodziejstwa. Aby czerpać z medycyny naturalnej, musimy jednak znać zasady bezpieczeństwa i swoje potrzeby.

Jak poczuć energię?

Określenie własnych potrzeb staje się łatwe, gdy zaczynamy odczuwać ból i dyskomfort. Wtedy naszą pierwszą potrzebą jest usunięcie tego bólu i poczucie ulgi oraz komfortu. Problem z określeniem potrzeb pojawia się wtedy, gdy odnosimy wrażenie, że wszystko jest w porządku, więc albo naprawdę tak jest, albo po prostu nasz umysł nie rejestruje blokad w przepływie energii, po prostu nie czuje tej energii.

Energia płynie w ciele, więc ciało jest jej głównym nośnikiem. Możemy poprzez odpowiedni ruch i dotyk ciała poruszyć przepływ energii tak, aby umysł mógł ją też poczuć, zarejestrować. Dopiero wtedy można mówić o świadomym uzdrawianiu. Prawda jest taka, że większość ludzi nie czuje energii. Jesteśmy tak zabiegani lub zamyśleni, że sprowadzenie siebie do pozycji pełnej koncentracji i wyczucia, staje się możliwe tylko dla wybranych osób. Jeśli osoba ta poczuje w sercu potrzebę dzielenia się swoimi umiejętnościami, mówimy, że jest uzdrowicielem.

Uzdrowicielem może stać się każdy, gdyż w każdym człowieku, dopóki żyje, płynie energia. Poszerzanie jego świadomości i umiejętności staje się tylko kwestią czasu. Dzięki cierpliwości i konsekwencji, każda osoba prędzej czy później jest w stanie poczuć energię i jej świadomie użyć. Przecież wszyscy pragniemy być zdrowym i żyć w otoczeniu osób zdrowych i pozytywnych. Prawda? Taka rzeczywistość może stać się realna.

Od czego zacząć?

Zacznij od siebie. Rozpocznij pracę najpierw ze sobą i poczuj poprawę swojej kondycji. Gdy uda ci się uzdrowić siebie, poczujesz niesamowity przypływ energii i pewności siebie, co z pewnością zachęci cię do dzielenia się doświadczeniami z innymi.

Najlepszym miejscem, od którego rozpoczynamy samo-uzdrawianie się, jest pępek. To przecież pierwszy punkt, od którego rozpoczęło się twoje życie i przez który otrzymywałeś całe dobrodziejstwo, aby mogły rozwinąć się twoje serce, mózg i pozostałe organy. Przez pępek otrzymywałeś nie tylko życiodajną energię, ale także wszystkie informacje pochodzące od twoich przodków. Dlatego też wykonując uzdrawianie przez pępek możesz nie tylko poprawić samopoczucie fizyczne, ale także uzdrowić emocje i informacje, jakie posiadasz na swój temat oraz otaczającego cię świata.

Wystarczą dłonie

Uzdrawianie przez Pępek to dogodna technika, którą można wykonać praktycznie zawsze i wszędzie. Do samo-uzdrawiania się przez pępek potrzebujesz własnych dłoni, palców lub specjalnie do tego zaprojektowanego przyrządu tzw. Healing Life, i oczywiście potrzebujesz pępka. Samo podejście do tej części ciała wiąże się z odblokowaniem swoich uprzedzeń i informacji. W wielu kulturach pępek jest eksponowany i widziany, jako źródło piękna i ozdabiania. Ale w innych jest tematem tabu i lęku. Czasami słyszymy, gdy osoba mówi „boję się, że coś sobie naruszę w środku”. Chcemy wszystkich uspokoić, że nasze wewnętrzne organy są bardzo dobrze ze sobą połączone i nie ma możliwości ich poprzestawiania czy naruszenia, metodą uzdrawiania przez pępek. Tak naprawdę to, co robimy w tej technice można wyobrazić sobie, że jest swego rodzaju gimnastyką i masażem wewnętrznych organów. Wykorzystując wiedzę na temat połączeń pomiędzy organami a pępkiem, możemy rozwinąć swoją koncentrację oraz intuicję. Dzięki temu osiągniemy jeszcze lepsze efekty uzdrawiające.

Jak stać się Uzdrowicielem przez Pępek?

W tym celu powstała ciekawa oferta warsztatowa, którą prezentują dyplomowani instruktorzy firmy Body and Brain z Rybnika, Aleksandra i Peter Mason. W ofercie tej znajdują się trzy poziomy szkolenia, które kończą się certyfikatem Uzdrowiciela przez Pępek, co daje prawa do wykonywania tej metody w formie nowego zawodu. Szkolenie takie trwa około roku.

Warto jednak rozpocząć swoją przygodę z metodą Uzdrawiania przez Pępek od poznania jej podstawowych zasad i nauczenia się wykonywania tej metody na sobie. Ci z Was, którzy chcieliby skorzystać z takiej podstawowej oferty szkoleniowej, prosimy już teraz o wpisywanie się na listę uczestników warsztatu, który odbędzie się w Katowicach we wrześniu tego roku w siedzibie Medpress. Liczba miejsc jest ograniczona, a cena wyjątkowo atrakcyjna, jak na jedyne i naprawdę wyjątkowe tego typu szkolenie w Polsce.

Metoda Uzdrawiania przez Pępek jest możliwa do nauczenia się i praktykowania przez każdego. Wstrzymanie się z korzystaniem z tej metody zaleca się jedynie osobom bezpośrednio po operacjach, których rany nie są jeszcze zagojone, kobietom w ciąży oraz dzieciom poniżej 7 roku życia. Jeśli nie zaliczasz się do żadnej z wymienionych grup, możesz spokojnie rozważyć swoją kandydaturę do miana Uzdrowiciela przez Pępek.

Źródło: Portal Medycyny Naturalnej

Fot.: Pixabay License
Obraz Silvio Zimmermann z Pixabay

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
JBQJI
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowai-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.