Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/biolit/domains/blizej-zdrowia-blizej-natury.pl/public_html/includes/header.php on line 1126

Medycyna naturalna: Yogattractive na Letnim Uniwesytecie Zdrowia

6 lipca 2019
Autor: Anna Legierska

Medycyna naturalna: Poniedziałki nie zawsze muszą być stresujące. Można sprawić, że będą przyjemnością i formą relaksu, jeśli dołączymy do miłośników Yogattractive pod opieką Iwony Kwaśny.

Za nami intensywny czas. Wraz z końcem czerwca zakończyły się lekcje jogi twarzy w naszym Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii w Katowicach. Zajęcia zostały wprowadzone jesienią ubiegłego roku i przewodniczyła im instruktorka jogi i Yogattractive Iwona Kwaśny. Podczas  półtoragodzinnych spotkań, kursantki mogły poznać naturalne metody na piękną i jędrną skórę twarzy. Efekty i różnicę w wyglądzie można zauważyć już po kilku spotkaniach.

Kolejny cykl spotkań ruszy znów od jesieni. Podczas wakacji, zamiast cotygodniowych spotkań, serdecznie zapraszamy na Letni Uniwersytet Zdrowia w Szczyrku. W dniach 17-24 lipca, odbędą się warsztaty z Iwoną Kwaśny. Będą one poświęcone tematyce zdrowia i wolniejszego trybu życia.

Przebieg tygodniowych warsztatów

Podczas tygodniowego pobytu, kursanci będą codziennie witać słońce jogą, a dzień żegnać Yoggatractive. Między tymi zajęciami, będą się odbywać kursy z  tworzenia naturalnych kosmetyków oraz warsztaty m.in. na temat „Jak odzyskać kontakt ze swoim ciałem”.

Koszt pobytu i wyżywienia: 1950 zł w pokoju 2-osobowym premium, 2250 zł w pokoju 1-osobowym premium.

Zachęcamy również do przeczytania wywiadu z Iwoną Kwaśny, w którym dokładnie tłumaczy dlaczego Yogattractive jest taka ważna i skuteczna. 

Źródło: Portal Medycyny Naturalnej

Fot.: Pixabay License

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
VRMAS
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowai-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.