Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/biolit/domains/blizej-zdrowia-blizej-natury.pl/public_html/includes/header.php on line 1123

Jak rozwinąć zdolności paranormalne i korzystać z nich w praktyce

23 listopada 2019

Jak rozwinąć zdolności paranormalne i korzystać z nich w praktyce - Warsztaty Natalii Slipińskiej

Zapraszam Cię na mój kurs, podczas którego będziesz mieć szansę dostrzec i zacząć rozwijać swoje ukryte psychiczne umiejętności. Doświadczysz: jasnowidzenia, telepatii, skanowania, pracy z mentalnym ekranem, pracy z podświadomością. Zapraszam na ten praktyczny trening połączymy z psychodramą, muzykoterapią, a także pracą z ciałem.

Naukowcy twierdzą, że nowy wiek przyniósł nieograniczone możliwości naszej psychice. Dowodem tego jest fakt, że rodzi się coraz więcej ludzi obdarzonych zdolnościami paranormalnymi… Czy jest to dar Boga, umiejętność tylko dla wybranych, czy są to raczej zmysły dane każdemu z nas – jak słuch lub wzrok?

Otóż zdolności te mamy wszyscy, ale nie rozwijamy ich głównie dlatego, że nie wiemy jak one działają, nie potrafimy ich docenić i wykorzystywać w codziennym życiu. Po prostu nie zdajemy sobie sprawy z ogromu własnych możliwości!

Tymczasem zadanie człowieka polega na akceptacji i rozwijaniu ich. Z czasem odpadnie od nich etykieta „paranormalne”, ponieważ staną się naturalną częścią ludzkiego istnienia jak zmysł wzroku czy słuchu. Nie są one niczym nowym, ale uśpionym przez wieki potencjałem, który czeka na odkrycie.

Natalia Slipińska

 

Termin: 23.11.2019r. w godz. 10-17 w Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii w Katowicach, ul. Damrota 6 II pietro

Koszt :  200,-zł

Zapisy telefoniczne 32 257 08 39 

 

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
AXFPR
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowai-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.