Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/biolit/domains/blizej-zdrowia-blizej-natury.pl/public_html/includes/header.php on line 1123

50 Targi BLIŻEJ ZDROWIA BLIŻEJ NATURY

10 października 2020

Powodowani aktualną sytuacją epidemiologiczną, mając na uwadze duże ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2, w związku z aktualnymi zaleceniami Głównej Inspekcji Sanitarnej oraz Premiera Mateusza Morawieckiego i sygnałami docierającymi do nas od wystawców, uczestników targów i mieszkańców Katowic, zdecydowaliśmy przełożyć targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” na inny termin: 10-11 październik 2020.

 

ZAPRASZAMY NA 50-te JUBILEUSZOWE TARGI BLIŻEJ ZDROWIA BLIŻEJ NATURY

10.10.2020 (sobota) od godziny 9.00 - 19.00
11.10.2020 (niedziela) od godziny 9.00 - 18.00

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE
40-004 KATOWICE, PLAC SŁAWIKA I ANTALLA 1


Nowe miejsce:

W tym roku targi odbywają się w nowym, atrakcyjnym miejscu - Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
40-004 Katowice ul.PLAC SŁAWIKA I ANTALLA 1 (wejście główne od ul. Olimpijskiej vis a vis NOSPR)

Dla wystawców:

Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK) jest budynkiem specjalnie przygotowanym pod organizację targów, więc jest całkowicie przystosowany dla wystawców i dla Państwa komfortu. Darmowy parking duży komfortowy dostępny dla wystawców i uczestników.
Dla dużo gabarytowych samochodów do rozładunku z tyłu budynku MCK jest dostępny bezpłatny parking na 1 godzinę rozładunku za kaucją całkowicie zwrotną zgodnie z cennikiem zawartym w regulaminie (prosimy doczytać regulamin). Jest również w dodatkowej opcji parking 2 dniowy, wówczas płatny do rozładunku z tyłu budynku z bezpośrednim wjazdem do hali.

Zapraszamy wystawców do składnia zgłoszeń.

Do Państwa dyspozycji są nasi specjaliści, którzy będą służyć pomocą:
Organizator targów Medpress Sp. z o.o. : targi@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl
Informacje i przedsprzedaż biletów tel. +48 32 257 15 90
Dział handlowy: Michał Błaszczyk tel. +48 501 691 587
Prelekcje i warsztaty Katarzyna Wepa: +48 602 483 699

 

Informacja dla uczestników, zwiedzających!

Bilety dla uczestników:
20 zł za bilet normalny
15 zł za bilet ulgowy

Dla grup zorganizowanych powyżej 10 osób, cena biletu normalnego wynosi 16 zł, a ulgowego - 11 zł.

Bilety na targi będą do nabycia w przedsprzedaży w siedzibie organizatora Katowice ul.Al. Korfantego 2( wejście od tyłu budynku) lub w dniu targów w kasie targowej od godziny 9 rano w sobotę i od g. 9 rano w niedzielę.

Wolontariusze z grupy harcerskiej ZŁOTA SIÓDEMKA ze Sławkowa będą do dyspozycji osób starszych i niepełnosprawnych oraz będą służyć pomocą wszystkim potrzebującym.

Podczas targów zostaną przeprowadzone konkursy z nagrodami ufundowanymi przez wystawców.
Jedną z nich jest nagroda dla profesjonalistów w postaci miejsca na kursie zawodowym Zielarz Fitoterapeuta, rozpoczynającym się 27.03.2020. Koszt kursu to 3900 zł.

Kurs odbywa się w Warszawie - w terminie 27.03.2020 - 25.04.20221, zjazdy w każdym miesiącu. 290 godzin kursu zawodowego, Zielarz Fitoterapeuta, kod zawodu 323012. W skład kursu wchodzą wykłady, warsztaty i zajęcia terenowe.

Nagrodę ufundowała:
Joanna Nestorowicz - Kiegiel - Dyrektor Zarządzający Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych
Grupa Zielarska Herbaria
tel 660 911 880
www.grupaherbaria.pl

 

Szanowni Państwo!

Pragnę serdecznie zaprosić Państwa do udziału i prezentacji swojego dorobku firmowego , podczas Targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury” im. red. Niny Grelli, które 10-11 października odbędą się już po raz 50 - jubileuszowy. Impreza ta to największe w Europie targi medycyny naturalnej, za każdym razem odwiedzane przez 8000-10000 osób. Z kolei liczba wystawców to ponad 200 firm, które do Katowic przyjeżdżają z całego świata. Wśród zaproszonych gości znajdą się naukowcy z Polski i z zza granicy w tym z Syberyjskiego Uniwersytetu Medycznego w Tomsku, etnografowie z Ałtaju, naukowcy z Instytutu Biolit z Tomska, lekarze i specjaliści medycyny konwencjonalnej oraz naturalnej m.in. z Polski, Niemiec, Czech, Ukrainy. Założycielką i wieloletnią dyrektor targów była red. Nina Grella, która zmarła w czerwcu 2018 roku. Od października 2018 roku impreza nosi jej imię.

Dotychczas targi odbywały się w Katowicach Miasto Ogrodów Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek, mając na uwadze duże zainteresowanie katowiczan naszą imprezą zorganizujemy 50-te Jubileuszowe Targi „Bliżej zdrowia, Bliżej natury” w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Tym razem tematem przewodnim Spotkań z Medycyną Naturalną będzie: utrzymanie zdrowia polskiej rodziny w poszanowaniu tradycji naszych przodków – „Zdrowie- Potęga siły rodu człowieka”.

Gościem specjalnym targów będzie niezwykła osobowość, która przyjęła nasze zaproszenie: Artiom Michaiłovicz Ignatienko – biały szaman, etnograf, naukowiec z Ałtaju.

Artiom Michajłowicz Ignatienko jest inicjatorem powstania i rejestracji w dystrykcie Bijsk organizacji publicznej „Związek Kultur Narodowych Ałtaju”. Jest jednym z autorów prestiżowego w Rosji projektu „Legendy i opowieści z Ałtaju”, realizowanego dzięki wsparciu gubernatora okręgu Ałtaju A.B. Karlina, jak również twórcą m.in. parku etnokulturowego „Legenda”, muzeum-panoramy „Ałtaj. Historia Rosji”.

Za umocnienie przyjaźni narodów przyznano mu Certyfikat Honorowy Rady Republiki Ałtaju. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in. w 2015 roku został uhonorowany nagrodą im. W.M. Szukszyna przez redakcję czasopisma „Moja Ziemia”. Jako przewodnik duchowy Artiom Michaiłowicz ma obowiązki, które obligują go do wypełnienia duchowej misji, którą jest budowanie nauki i kształtowanie świadomości w pielęgnowaniu tradycji rodzinnych – siły rodu, przekazywanie wiedzy o zwyczajach narodów Ałtaju tworzonych dla dobra rodziny, świata, które są uniwersalne dla chrześcijan. W dobie rozwoju współczesnej cywilizacji jakże ważny i aktualny to temat – umacnianie pozycji rodziny i siły rodu.

Wśród wykładowców Jubileuszowych Targów znajdą się także lekarze i specjaliści medycyny konwencjonalnej oraz naturalnej, w tym: prof. Walentyna Bukowa z Rosji, prof. Zbigniew Królicki, prof. dr hab. n. med. Jerzy Stojko, dr n. med. i dominikanin ojciec Jacek Maria Norkowski, dr Ewa Kuchowicz, Janusz Zagórski a także inni – wyjątkowe osobowości z Polski i z zazagranicy.

 

dr n. chem., prof zwyczajny Walentyna Nikołajewna Burkowa, Rosja

Temat wykładu: „Adaptogeny w kompeksowej terapii chorób przewlekłych i cywilizacyjnych XXI w.”
Warsztaty: „Nowe podejście w medycynie przeciewstarzeniowej” oraz „Autorskie naukowe programy fitosanacji i fitooptymizacji w kompleksowej terapii chorób przewlekłych”.

Generalny dyrektor Instytutu Naukowo-Badawczego Biolit z Tomska, dr n. chem., profesor zwyczajny Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych i Członek Komitetu Ekspertyz Efektywności Produktów Zdrowotnych i Technologii Biomedycznej Rady Naukowej Rosyjskiej Akademii Nauk.

 

Dr hab. n. med. prof. nadzw. Anna Głowacka

Temat wykładu: „Dobre zdrowie dzięki liofilizowanym sokom z warzyw i owoców”.

Kierownik Zakładu Biologii Środowiskowej, Katedry Nauk Podstawowych i Przedklinicznych na Wydziale Wojskowo-Lekarskim w Łodzi. Prowadzi badania naukowe dotyczące zanieczyszczeń biologicznych i chemicznych występujących w środowisku.

 

Dr n. med. Hubert Czerniak

lekarz chorób wewnętrznych z ponad 20-letnim stażem w POZ. Ekspert leczenia chorób naturalnymi metodami.

 

Prof. dr hab. n. med. Jerzy Stojko

Temat wykładu: „Toksyczne relacje czyli o interakcjach i toksykologii ziół”.

Kierownik Katedry i Zakładu Toksykologii i Bioanalizy Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu SUM w Katowicach oraz jest zatrudniony w Centrum Medycyny Doświadczalnej SUM. Główne zainteresowania naukowe prof. dr. hab. n. med. Jerzego Stojki dotyczą oceny toksykologicznej działania standaryzowanych ekstraktów produktów pszczelich w aspekcie bezpieczeństwa ich stosowania.

 

Dr n. med. Ewa Kuchowicz

Temat wykładu: „Silne podstawy- zioła i dieta dla zdrowia stawów”.

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, naukowo zajmowała się toksykologią w Instytucie Medycyny Pracy w Łodzi, uczy na łódzkich uczelniach, na kierunkach: dietetyka, kosmetologia, BHP. Obecnie nauczyciel akademicki Politechniki Łódzkiej oraz Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Dietetyk, zielarz-fitoterapeuta. Uczy się od najlepszych: kurs zielarz-fitoterapeuta w Międzyborowie, kurs medycyny naturalnej w PWSZ w Krośnie, uczestnik kursu „Terapie Naturalne w PWSZ”.

 

Prof. dr hab. inż. Zbigniew Królicki

Temat wykładu: „Jak nauczyć dziecko optymizmu”.

Od 1995 roku licencjonowany międzynarodowy wykładowca Silva Mind Control, Laredo, Teksas-USA. Publicysta, autor i popularyzator metod i technik psychologii pozytywnej, rozwijających potęgę myśli, woli i sugestii; doskonalących umysł człowieka. Ma gruntowne wykształcenie trenerskie w zakresie psychologii pozytywnej - ukończone krajowe, zagraniczne kursy i szkolenia z zakresu bioterapii, ESP oraz psychoneuroimmunologii, sugestopedii i programowania neurolingwistycznego.

 

O. dr nauk med. Jacek Maria Norkowski OP.

Temat wykładu: „Co należy wiedzieć w sprawie neurologicznych kryteriów śmierci”.

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Po ukończeniu studiów medycznych wstąpił do zakonu dominikanów. W roku 1990, na Papieskiej Akademii Teologicznej, uzyskał tytuł magistra w dziedzinie filozofii za pracę na temat teorii powstawania i rozwoju świadomości u człowieka, napisaną pod kierunkiem dr. Alfreda Gawrońskiego.

 

Mgr Inż. Stanisław Kolbusz

Temat: „Koncepcja jednego zdrowia - proste rozwiązania trudnych problemów”.

Społecznik, prezes Stowarzyszenia Ekosystem – Dziedzictwo Natury.

Przez 17 lat współtworzył i kierował Ludowym Zespołem Artystycznym PROMNI im. Zofii Solarzowej przy SGGW, pełnił również funkcję prezesa Zarządu Fundacji Kultury Wsi, dyrektora Centrum Animacji Kultury i członka Zarządu Polskiego Radia.

 

Szanowni Państwo, mamy nadzieję, że wyświadczycie nam ten zaszczyt i potwierdzicie swoje zgłoszenie do uczestnictwa w wyjątkowej imprezie w temacie utrzymania zdrowia podczas Jubileuszowych 50. Targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury” im. red. Niny Grelli.

 

PLAN WARSZTATÓW - Jubileuszowe 50. Targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” (pobierz) 

 

Plan wykładów - 50 Targi Bliżej Zdrowia Bliżej Natury:

Sobota 10.10.2020, godz. 9.00 - 19.00

9.00 Otwarcie targów i sprzedaż biletów dla uczestników w MCK Katowice.

9.00 - 12.00 przyjmowanie wniosków od wystawców na nagrody Drzewka Życia.

09.45 - 10.00 Oficjalna cz. Rozpoczęcia 50 Jubileuszowych Targów Bliżej zdrowia bliżej natury.

10.00 - 10.40 wykład: dr Ewa Kuchowicz, temat: „Silne podstawy - zioła i dieta dla zdrowia stawów”.

10.40 - 11.20 mgr inż. Stanisław Kolbusz „Koncepcja jednego zdrowia - proste rozwiązania trudnych problemów”.

11.20 - 11.50 wykład firmowy mgr inż. Ewa Melania Gryt fitoterapeuta - specjalność: terapie kannabinoidowe, dyplomowany naturopata, założycielka spółki General Hemp. „Czy konopie są na wszystko? Jak działa układ endokannabinoidowy, czyli o co chodzi z tymi konopiami?”.

11.50 - 12.40 gość specjalny z Ałtaju Artjom Ignatienko „Zdrowie - potęga siły Rodu Człowieka” ( z tłumaczeniem).

12.40 - 13.10 wykład firmowy GAL - Zbigniew Tomasz Nowak (12 - 13.30) „Olej z nasion Czarnuszki - perła współczesnej medycyny”.

13.10 - 13.55 wykład firmowy Biolit z tłumaczeniem prof. zwyczajny, dr n. chem. Walentyna Nikołajewna Burkowa „Adaptogeny w kompleksowej terapii chorób przewlekłych i cywilizacyjnych XXI wieku”.

13.55 - 14.25 wykład firmowy PHARMA NORD prelegent mgr Klara Głaz – „Dlaczego warto stosować koenzym Q10 i jak to robić z głową”.

14.25 - 14.55 wykład firmowy Botanical&Medicinal Research. Fitoterapeuta Jan Oruba „Zioła liposomalne - Innowacyjne podejście w terapii boreliozy, chorób infekcyjnych oraz chorób onkologicznych”.

14.55 - 15.25 wykład firmowy Akademia Boreliozy Michał Szebestik - „Borelioza oczami pacjenta”.

15.25 - 16.55 Panel ekspertów Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii z Katowic: „Zintegrowane terapie w profilaktyce i w kontroli stanów zapalnych”.

Wprowadzenie - koncert dźwięków mis tybetańskich, dzwonów i gongu.
Anna Szeliga - specjalizacja: biotronik, masażysta, naturoterapeuta, masaż dźwiękiem mis tybetańskich, dzwonów i gongu, specjalista metody Jewminowa.
Piotr Rzetecki - terapeuta manualny, kręgarz, specjalista japońskich technik rehabilitacji kręgosłupa.
Oleksandr Gorbatiuk - terapeuta manualny, chiropraktyk, specjalista terapii Su-Jok oraz metody Jewminowa.
Natalia Slipińska-Sowicka - psycholog i psychoterapeuta.
Bogusław Waśkiewicz - terapeuta indywidualny, konsultacje i doradztwo osobiste i związkowe, pomoc w problemach zdrowotnych i emocjonalnych, mikrokinezyterapeuta, biomasaż.
Grzegorz Szewczyk - bioenergoterapeuta.
Beata Peterska - tearpeuta, life coach, doradca życiowy.
Ewa Ślęzak - zielarz, fitoterapeuta, chirolog.
Tomasz Niemczyk - trener personalny, life coach (tłumaczenie ścieżki życia, opierając się na wiedzy o czakrach, medycyny chińskiej, kinezjologii, anatomii i psychologii).
Anna Papaj
- psychotronik, numerolog, radiesteta, astrolog, terapeuta - life coach.
Dorota Pachnik - bioenergoterapeuta, kręgarz, chiropraktyk, zielarz, fitoterapeuta.
Iwona Kwaśny - wykwalifikowany instruktor hatha jogi, jogi twarzy metodą Yogattractive.
Beata Batorska - specjalista masażu naturalnymi kamieniami, bańkami chińskimi.
Elżbieta Kłobus i Ewa Wieczorek - specjalistki z dziedziny astrologii.
Adam Krzoska - psycholog, biotronik, instruktor japońskich technik pracy z ciałem i świadomością (pokaz zabiegu zestrojenia organizmu poprzez przywrócenie prawidłowych wibracji - z użyciem wibracji głosu).

17.00 - 17.40 dr n.med. ojciec dominikanin Jacek Norkowski „Co należy wiedzieć w sprawie neurologicznych kryteriów śmierci”.

17.40 - 18.20 Janusz Zagórski „Początki rodu człowieka, a obecność ET na Ziemi we współczesnych czasach”.

18.20 - 18.40 losowanie nagród

18.40 - 19.00 zabieg bioenergoterapii Grzegorza Szewczyka

19.15 - 22.00 Przyjęcie Jubileuszowe dla wystawców i sympatyków, rozdanie nagród 50. Jubileuszowych Drzewek Życia

Program rozrywkowy - recital na trąbce w wykonaniu Jacka Krupy.

 

Panel branżowy dla wystawców i zainteresowanych gości
Sobota 10.10.2020, godz. 10.30 - 15.00

Panel branżowy jest dedykowany wystawcom i zainteresowanym gościom, dotyczy tematyki specjalistycznej wiedzy branżowej towarzyszącej targom. Odbywa się w sobotę 21.03.2020 na terenie wystawowym, tak by wystawcy mogli bezkolizyjnie uczestniczyć w specjalistycznych ciekawych prezentacjach dedykowanych dla przedsiębiorców.

Agenda panelu branżowego, sprofilowanego.

10.30 -11.30 mgr Janusz Helbin, doradca ds. bezpieczeństwa żywienia i żywności „Postępowanie związane ze znakowaniem produktów prozdrowotnych głównie suplementów diety; omówienie oświadczeń zdrowotnych, składników botanicznych, witamin oraz minerałów.”
Dyskusja. Pytania do specjalistów.

11.45 - 12.15 Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach „Ochrona środowiska i zdrowa żywność na tle zawodów rzemieślniczych.”
Dyskusja. Pytania do specjalistów.

12.30- 13.00 Veriori S.A. Prelegent Artur Szachno „Wykorzystanie systemu zabezpieczania i weryfikacji autentyczności produktów (Veriori Authentication System) do wzmocnienia marki poprzez podniesienie świadomości oraz aktywności konsumentów.”
Dyskusja. Pytania do specjalistów.

14.10-15.00 mgr Joanna Nestorowicz - Kiegiel, Dyrektor Naczelny Instytutu Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych s.c. „Uwarunkowania prawne w zakresie kształcenia w zawodach związanych z zielarstwem.”
Dyskusja. Pytania do specjalistów.

 

Niedziela 11.10.2020, godz. 9:00 - 18:00

9.00 otwarcie 2. dnia targów, sprzedaż biletów.

09.50 - 10.00 Uroczyste rozpoczęcie 2. dnia targów. Przedstawienie listy laureatów z rozdania nagród Drzewek Życia.

10.00 - 10.30 dyplomowany fitoterapeuta Magdalena Mildner „Fermentacja octowa - teoria i praktyka”.

10.30 - 11.10 prof. dr hab. n. med. Anna Głowacka „Dobre zdrowie dzięki liofilizowanym sokom z warzyw i owoców”

11.10 - 11.50 prof. dr hab. n. med. Jerzy Stojko „Toksyczne relacje czyli o interakcjach i toksykologii ziół”.

11.50 - 12.35 dr n. med. Hubert Czerniak „RZS i choroby zwyrodnieniowe stawów.”

12.40 - 13.20 prof. Zbigniew Królicki „Jak nauczyć dziecko optymizmu”.

13.25 - 13.55 wykład firmowy Centrum Profilaktyki i Zdrowego Stylu Życia Tadeusz Miszczak „Organizm, genialny lekarz – homeostaza”.

13.55 - 14.25 wykład firmowy Energetix Andrzej Kwiatkowski „Wpływ pola magnetycznego i strukturyzowanej wody na zdrowie i życie, zwłaszcza dzieci w dobie elektrosmogu i 5G”.

14.25 - 14.55 wykład firmowy Zeolit Bogdan Siuta, temat wykładu: „Jelito cienkie - odzyskaj pierwotną witalność”.

14.55 - 15.25 wykład firmowy Max Hemp doświadczony praktyk terapii konopnej, nazywanej często "Matką Medycznej Marihuany w Polsce" Reprezentuje Koalicję Medycznej Marihuany Dorota Gudaniec, temat: „Zastosowanie fitokanabinoidów w profilaktyce zdrowotnej i w procesach ozdrowieńczych przy już istniejących schorzeniach”.

15.30 - 16.00 Władysław Batkiewicz „Koherencja serca i mózgu - psychoterapia na co dzień.”

16.00 - 16.40 mgr Joanna Nestorowicz-Kiegiel, Instytut Zielarstwa Polskiego „Powrót do korzeni - zielarstwo jako prekursor współczesnej farmacji”.

16.40 - 17.10 wykład firmowy Adam Dyszy „Woda Plazmowana - praktyczne zastosowanie w zdrowiu”.

17.10 - 17.40 koncert muzykoterapii w wykonaniu trio naturoterpeutów Arkadiusz Trześniowski, Sylwia Nadgrodkiewicz, Karol Zapolski

17.40 - 18.00 losowanie nagród, uroczyste zakończenie jubileuszowych targów

 

Nagroda "Drzewko zycia"

Nagroda

Zapraszamy również wystawców do zgłoszenia swoich produktów do konkursu na „Drzewko Życia”. Nagrody „Drzewko Życia” to nieodłączny element każdej edycji targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”. Są uhonorowaniem dorobku Państwa firmy za najlepszy produkt w danej dziedzinie. W tym roku wiążą się też z wyjątkowym prestiżem ponieważ to 50. Jubileuszowe „Drzewka Życia”.

Laureaci tej nagrody zostaną ogłoszeni w dniu 10.10.2020 (sobota) podczas uroczystego przyjęcia z okazji 50 Jubileuszu Targów oraz wymienieni w mediach, które objęły patronatem targi. Komisja weryfikacyjna oceniającej zgłoszone produkty to wysokiej klasy specjaliści branżowi w składzie:

  • prof. dr hab. n. med. Anna Głowacka z Uniwersytetu Medycznego z Łodzi,
  • mgr Joanna Nestorowicz - Kiegiel, Dyrektor Naczelny Instytutu Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych s.c.,
  • mgr Janusz Helbin doradca do spraw bezpieczeństwa żywienia i żywności,
  • mgr Halina Jurkowska Red. Naczelna czasopisma „Szaman” i organizator targów Bliżej zdrowia bliżej natury.

Zgłoszenia należy nadsyłać do 4 października na adres e-mail: medpress@poczta.fm. Istnieje również możliwość zgłoszenia w 1 dniu targów (tj. 10 października 2020) do godz. 12:00 w Biurze Targów.

Zgłoszenie produktu do nagrody odbywa się drogą prawidłowego doręczenia wypełnionej karty zgłoszeniowej do nagrody wraz z produktem w ilości 1szt. (jeśli jest on osiągalny w formie fizycznej), oraz opłacenie zgłoszenia produktu do nagrody w kwocie 100zł. Opłatę prosimy kierować na konto organizatora targów.

Formularz zgłoszeniowy do nagrody "DRZEWKO ŻYCIA"

 

Do Państwa dyspozycji są nasi specjaliści, którzy będą służyć pomocą:
Organizator targów Medpress Sp. z o.o. : targi@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl
Informacje i przedsprzedaż biletów tel. +48 32 257 15 90
Dział handlowy: Michał Błaszczyk tel. +48 501 691 587
Prelekcje i warsztaty Katarzyna Wepa: +48 602 483 699

Ostateczny termin składania zgłoszeń wystawców na targi mija 3 marca 2020.

do pobrania dla wystawców:

 

Bliżej Zdrowia Bliżej Natury - targi 2020

 

Fot.: Arkadiusz Ławrywianiec

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
HWJMB
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowai-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.