Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/biolit/domains/blizej-zdrowia-blizej-natury.pl/public_html/includes/header.php on line 1123

50 Jubileuszowe Targi BLIŻEJ ZDROWIA BLIŻEJ NATURY

3 marca 2020

Powodowani aktualną sytuacją epidemiologiczną, mając na uwadze duże ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2, w związku z aktualnymi zaleceniami Głównej Inspekcji Sanitarnej oraz Premiera Mateusza Morawieckiego i sygnałami docierającymi do nas od wystawców, uczestników targów i mieszkańców Katowic, zdecydowaliśmy przełożyć targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” na inny termin: 10-11 październik 2020.

 

Drodzy Czytelnicy!

Nowy Rok przynosi nowe wyzwania . Zaczynamy od nowa żyć, planować , tworzyć. Dla naszej firmy Medpress Sp z o.o., to czas planowania kalendarza ciekawych wydarzeń i spotkań.

 

50. Jubileuszowe Targi Bliżej zdrowia bliżej natury.

10.10.2020 (sobota) od godziny 9.00 - 19.00
11.10.2020 (niedziela) od godziny 9.00 - 18.00

Nowe miejsce:

W tym roku targi odbywają się w nowym, atrakcyjnym miejscu - Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
40-004 Katowice ul.PLAC SŁAWIKA I ANTALLA 1 (wejście główne od ul. Olimpijskiej vis a vis NOSPR)

Dla wystawców:

Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK) jest budynkiem specjalnie przygotowanym pod organizację targów, więc jest całkowicie przystosowany dla wystawców i dla Państwa komfortu. Darmowy parking duży komfortowy dostępny dla wystawców i uczestników.
Dla dużo gabarytowych samochodów do rozładunku z tyłu budynku MCK jest dostępny bezpłatny parking na 1 godzinę rozładunku za kaucją całkowicie zwrotną zgodnie z cennikiem zawartym w regulaminie (prosimy doczytać regulamin). Jest również w dodatkowej opcji parking 2 dniowy, wówczas płatny do rozładunku z tyłu budynku z bezpośrednim wjazdem do hali.

Zapraszamy wystawców do składnia zgłoszeń.

Do Państwa dyspozycji są nasi specjaliści, którzy będą służyć pomocą:
Organizator targów Medpress Sp. z o.o. : targi@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl
Informacje i przedsprzedaż biletów tel. +48 32 257 15 90
Dział handlowy: Michał Błaszczyk tel. +48 501 691 587
Prelekcje i warsztaty Katarzyna Wepa: +48 602 483 699

 

Informacja dla uczestników, zwiedzających!

Bilety dla uczestników:
20 zł za bilet normalny
15 zł za bilet ulgowy

Dla grup zorganizowanych powyżej 10 osób, cena biletu normalnego wynosi 16 zł, a ulgowego - 11 zł.

Bilety na targi będą do nabycia w przedsprzedaży w siedzibie organizatora Katowice ul.Al. Korfantego 2(wejście od tyłu budynku) lub w dniu targów w kasie targowej od godziny 9 rano w sobotę i od g. 9 rano w niedzielę.

Wolontariusze z grupy harcerskiej ZŁOTA SIÓDEMKA ze Sławkowa będą do dyspozycji osób starszych i niepełnosprawnych oraz będą służyć pomocą wszystkim potrzebującym.

Podczas targów zostaną przeprowadzone konkursy z nagrodami ufundowanymi przez wystawców.
Jedną z nich jest nagroda dla profesjonalistów w postaci miejsca na kursie zawodowym Zielarz Fitoterapeuta, rozpoczynającym się 27.03.2020. Koszt kursu to 3900 zł.

Kurs odbywa się w Warszawie - w terminie 27.03.2020 - 25.04.2021, zjazdy w każdym miesiącu. 290 godzin kursu zawodowego, Zielarz Fitoterapeuta, kod zawodu 323012. W skład kursu wchodzą wykłady, warsztaty i zajęcia terenowe.

Nagrodę ufundowała:
Joanna Nestorowicz - Kiegiel - Dyrektor Zarządzający Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych
Grupa Zielarska Herbaria
tel 660 911 880
www.grupaherbaria.pl

 

Największe i najstarsze bo 50 jubileuszowe Targi Bliżej zdrowia bliżej natury już wkrótce 10-11 października 2020 w pięknym , nowoczesnym obiekcje jakim jest Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach na ul. plac Sławika i Antalla 1. Wejście na imprezę targową będzie się odbywało od głównej ulicy Olimpijskiej vis a vis NOSPR. To wielkie wydarzenia o charakterze międzynarodowym , na które przybywają również goście z zagranicy. Należy do największych w Polsce targów medycyny naturalnej, za każdym razem odwiedzanych przez 8000-10000 osób. Z kolei liczba wystawców to ok. 200 firm, które do Katowic przyjeżdżają z całego świata.

Tym razem tematem przewodnim Spotkań z Medycyną Naturalną będzie: utrzymanie zdrowia rodziny w poszanowaniu tradycji naszych przodków „Zdrowie – Potęga siły rodu człowieka”. Wśród wykładowców znajdą się lekarze i specjaliści medycyny konwencjonalnej oraz naturalnej, w tym: prof. Walentyna Bukowa z Rosji, prof. Anna Głowacka, prof. Zbigniew Królicki, prof. dr hab. n. med. Jerzy Stojko, dr n. med. i dominikanin ojciec Jacek Maria Norkowski, mgr inż. Stanisław Kolbusz. Nasze zaproszenie przyjął dr Hubert Czerniak, który w niedzielę uświetni swoim wykładem spotkanie z Państwem. Specjalnie dla Was rozszerzamy horyzonty wiedzy z zakresu zielarstwa i w tym celu nawiązaliśmy współpracę Instytutem Zielarstwa Polskiego. Założyciele Joanna Nestorowicz-Kiegiel jak i reprezentanci Instytutu Dr n. med. Ewa Kuchowicz wygłoszą cenne wykłady i przeprowadzą warsztaty podczas targów. Nie zabraknie również waszych ulubieńców, o których dopytujecie w redakcji. Specjaliści Centrum Medycyny Naturalne i Psychoterapii powołane ponad 25 lat temu przez Andrzeja Wrazidło i red. Ninę Grella, to ogromy potencjał w Medycynie Zintegrowanej, to nowe, ważne spojrzenie na stan zdrowia- chętnie podzielą się swoją wiedzą w szerokim zakresie utrzymania zdrowia jak również będą mogli przeprowadzić konsultacje i zaprezentować cenne usługi. Uznane przez Was firmy i wspaniali wystawcy zaprezentują swój dorobek i przedstawią najnowsze osiągnięcia podczas wykładów na głównej scenie. Red. Janusz Zagórski uświetni wydarzenie tematem nie z tego świata. Nie sposób wymienić wszystkich prelegentów bo wszyscy to wyjątkowe osobowości, specjaliści medycyny naturalnej z Polski i zagranicy.

Gościem specjalnym targów będzie niezwykła osobowość, która przyjęła nasze zaproszenie z dalekiego Ałtaju: Artiom Ignatienko – etnograf, naukowiec, biały szaman z Ałtaju. Jest inicjatorem powstania i rejestracji w dystrykcie Bijsk organizacji publicznej „Związek Kultur Narodowych Ałtaju”. Współautor prestiżowego w Rosji projektu „Legendy i opowieści z Ałtaju”, realizowanego dzięki wsparciu gubernatora okręgu Ałtaju A.B. Karlina”. Za umocnienie przyjaźni narodów przyznano mu Certyfikat Honorowy Rady Republiki Ałtaju. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in. w 2015 roku został uhonorowany nagrodą im. W.M. Szukszyna przez redakcję czasopisma „Moja Ziemia”. Opowie o tym, o czym powinniśmy zawsze pamiętać i co jest ważne by korzenie naszych rodów były silne i zdrowe.

Drodzy czytelnicy, będziemy na bieżąco informować was o kreowaniu naszego przedsięwzięcia zarówno na łamach „Szamana”, jak i w naszym Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii w Katowicach, obecnie już pod nowym adresem na ul. Al. Korfantego 2 w Katowicach, które jak już wcześniej wspomniałam posiada ponad 25-letnią historię działalności. Nasi specjaliści to wyjątkowe na skalę Polski osobowości, które dzięki swojemu doświadczeniu i kwalifikacjom wspomagają Wasze zdrowie zarówno leczeniem konwencjonalnym, jak i metodami zastępczymi wobec nieskutecznej tradycyjnej terapii. Nasi terapeuci specjalizują się w unikalnych na skalę światową metodach terapeutycznych uznawanych przez WHO, a o ich skuteczności świadczy liczba zadowolonych klientów. To dla Was będziemy się zmieniać i od 2020 r zaplanowaliśmy dla Was nowe miejsce dla rozmieszczenia jeszcze bardziej komfortowych gabinetów i pomieszczeń dla spotkań i warsztatów bazujący na naturalnych, zintegrowanych metodach utrzymania zdrowia. Spółka Medpress, która skupia wydawnictwo czasopisma „Szaman”, Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii w Katowicach i największe w Polsce i w Europie Targi medycyny naturalnej „Bliżej zdrowia, bliżej natury”, czerpie energię z tego, co zostało spełnione i dokonane dzięki swoim twórcom, red. Ninie Grelli i jej mężowi Andrzejowi Wrazidło, a jednocześnie dziś kontaktujemy się z niezwykłą, lotną energią Nowego, która zachęca nas do rozszerzania horyzontów, sięgania dalej, wyruszania w nowe wspólne podróże. Nowy rok to okazja do spotkania z tym, co przyniesie Nowe. Dlatego w perspektywie 2020 roku, poprzez udział w pracach indywidualnych w Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii w Katowicach, jak i warsztatach grupowych, będziecie mogli świadomie pracować i odkrywać swoje nowe możliwości utrzymania zdrowia i komfortowej długowieczności, układać plany i marzenia, rozwijać pasje. Zintegrowane metody medycyny naturalnej, które przedstawiamy w naszym Centrum, to duma naszej długoletniej działalności na polskim rynku. Z kalendarzem spotkań i wizyt będziecie mogli zapoznać się już w styczniu na łamach „Szamana”, który od nowego roku jest dwumiesięcznikiem (styczeń-luty, marzec-kwiecień, maj-czerwiec, lipiec-sierpień, wrzesień-październik, listopad-grudzień) z adekwatną wiedzą o podstawach naukowych, prezentowaną przez zespół wspaniałych specjalistów i nowych twarzy.

Od nowego 2020 roku także wracamy do spotkań podczas Śród Szamańskich i koncertów muzycznych w nowym miejscu, zaprosimy do wspólnych wyjazdów na zabiegi oczyszczania wątroby i organizmu w nowym wydaniu, dostosowanych do najnowszych badań według skutecznych zintegrowanych metod, wspólnie przeżyjemy atrakcyjne wyjazdy wakacyjne, warsztaty i szkolenia.

Bądźcie z nami podczas imprez, które z niezwykłą pieczołowitością i dbałością będziemy dla Was przygotowywać. Nasi specjaliści czekają na Was jeszcze pod nowym adresem w Katowicach na ul. Al. Korfantego 2( wejście od tyłu budynku) .

A ja już dziś pragnę wszystkich serdecznie zaprosić na nasze jubileuszowe 50. Targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, w dniach 10-11 października 2020 r., które jest waszym świętem bo dzięki wam jesteśmy na rynku 25 lat.
Nie może Was tam zabraknąć!

Dziękuję Wam za wszystkie dotychczasowe wspólne chwile, za zaufanie jakim nas darzycie i życzę wszystkim Czytelnikom „Szamana” abyście wraz z nami kształtowali zdrowie i budowali silne korzenie rodzinne.
red. Halina Jurkowska

 

Do Państwa dyspozycji są nasi specjaliści, którzy będą służyć pomocą:
Organizator targów Medpress Sp. z o.o. : targi@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl
Informacje i przedsprzedaż biletów tel. +48 32 257 15 90
Dział handlowy: Michał Błaszczyk tel. +48 501 691 587
Prelekcje i warsztaty Katarzyna Wepa: +48 602 483 699

 

Wszystkie informacje dotyczące targów, regulamin, plan stoisk i formularze dla wystawców znajdziecie Państwo w tym miejscu:
https://blizej-zdrowia-blizej-natury.pl/news/679/50-targi-blizej-zdrowia-blizej-natury

 

Bliżej Zdrowia Bliżej Natury - targi 2020

 

Fot.: Arkadiusz Ławrywianiec

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
BFPLJ
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowai-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.