Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej

Horoskop na luty, dla czekających na nowe wydanie SZAMANA

14 stycznia 2020

HOROSKOP  NA  LUTY 2020 r.

Dla wszystkich którzy nie mogą doczekać się wydania "Szamana" marzec-kwiecień horoskop na luty.

 

BARAN

W pierwszych dniach lutego do twojego znaku wejdzie Wenus, nie zdziw się więc, jeżeli w środku zimy odkryjesz w sobie potencjał romantyczny i twoje serce zacznie bić szybciej. A że w pierwszej połowie miesiąca również Mars będzie cię pobudzał do działania, dobrze zrobi ci np. zimowy wyjazd, oczywiście z partnerem. Jeżeli okaże się to niemożliwe, postaraj się chociaż o wspólne wyjścia z domu – wspólnie spędzony czas dostarczy wam nowych wrażeń i wzmocni wasz związek. Merkury w obecnym położeniu nie będzie zachęcał cię do rozmów, ale czasami można też wymownie pomilczeć we dwoje.

 

BYK

Ten zimowy miesiąc powinien być dla ciebie sympatyczny, choć w pierwszej jego połowie możesz być nieco niecierpliwy i niezbyt zorganizowany. Staraj się zachowywać jednak spokój i nie doszukiwać się przysłowiowej dziury w całym. Już w drugiej połowie lutego dzięki Marsowi przypomnisz sobie o sportach zimowych i dobrze byłoby, abyś poświecił im trochę czasu. W trzeciej dekadzie miesiąca zacznie przyświecać ci również Słońce, co bardzo dobrze wpłynie na twoje samopoczucie. Czyż może być coś lepszego od wsparcia dosłownie wszystkich planet? Ciesz się życiem każdego dnia!

 

BLIŹNIĘTA

Już od pierwszych dni lutego poczujesz, że musisz oszczędzać siły. Przy tym nie bardzo będzie można liczyć na pomoc kogokolwiek, gdyż Wenus dopiero od drugiego tygodnia umożliwi ci nawiązywanie przyjemnych i owocnych relacji. Będę one bardzo ci potrzebne w sytuacjach, gdy nie będziesz promieniował aktywnością. Raczej będą to zrywy przerywane okresami zastoju lub szarpaniny. Jednak nawet gdy humor nie będzie ci zbytnio dopisywał, nie wyżywaj się na otoczeniu, gdyż nic dobrego z tego nie wyniknie. Chociaż może to być trudne, trzymaj język na wodzy.

 

RAK

W tym miesiącu możesz być nieco rozdrażniony i osłabiony. Postaraj się nie brać na swoje barki zbyt dużych obowiązków i bez zwłoki postaraj się podzielić je na inne osoby. Wenus pomoże ci użyć odpowiedniej dozy dyplomacji, by uzyskać potrzebną pomoc. Później niektóre osoby mogą się buntować, lecz co wynegocjujesz, to będziesz mieć zagwarantowane. Ze względu na opozycyjne ustawienie Marsa do twojego znaku, nie będziesz mieć siły herosa, by wszystko zrobić samemu. Na szczęście sprzyja ci Merkury, który pomoże dobrać odpowiednie słowa, by uzyskać  potrzebną pomoc.  

 

LEW

W pierwszej połowie lutego ujawni się twoja wojowniczość w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Skup się więc na zadaniach, na których bardziej ci zależy, a jest duża szansa, że osiągniesz swoje. Natomiast w drugiej połowie miesiąca, gdy Mars, a potem Słońce zmienią swoje położenia, możesz stracić pewność siebie i każda nowa sytuacja będzie budzić twoje wątpliwości. Będziesz rozważał wszystko z różnych stron, a że Merkury nie da ci jasności widzenia, trudno będzie ci podejmować decyzje. Raz będziesz „za”, raz „przeciw”, i tak w kółko. W takich sytuacjach podpowiedzi kogoś zaufanego okażą się zbawienne. 

 

PANNA

Luty może być dla ciebie trudniejszy, ponieważ częściej niż normalnie możesz być „wywoływany do tablicy” i będziesz musiał wypowiadać się w różnych sprawach, a żeby zadowolić rozmówców, trzeba będzie się nagimnastykować i stosować dyplomatyczne uniki. Cały czas pamiętaj o powiedzeniu, „że jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził”, więc postępuj zgodnie ze swoim rozsądkiem, nie starając się zadowalać wszystkich. W drugiej połowie miesiąca sytuacja zmieni się o tyle, że dzięki Marsowi poczujesz się pewniej i poradzisz sobie z każdą trudniejszą sytuacją. Głowa do góry, dasz radę.

 

WAGA

Pomimo zimowej aury będziesz tryskać energią. Będzie ci ona potrzebna, gdyż obowiązki nie pozwolą, byś o nich zapomniał. Jeśli od razu zaczniesz prowadzić negocjacje  w sprawie wspólnego ich wykonywania, masz szansę na uzyskanie pomocy. Dobrze byłoby nie stawiać spraw na ostrzu noża, lecz w każdej sytuacji postępować dyplomatycznie. Wykorzystaj swój talent do negocjacji, a nie będziesz żałować. To, czego nie będzie można uzyskać za pomocą argumentacji, uda się załatwić uśmiechem. W tym miesiącu twój talent dyplomatyczny niezmiernie ci się przyda.


SKORPION

Ten zimowy miesiąc będzie niejednolity pod wieloma względami. Z początkiem lutego będziesz się czuł tak, jak gdybyś dopiero stał w dołkach startowych i czekał na sygnał, by ruszyć. W miarę upływu dni będziesz się coraz bardziej rozkręcał. Pełen energii, o którą zadba Mars, oraz inwencji,  która z kolei będzie płynęła ze strony Merkurego, możesz pokusić się o realizowanie trudnych projektów. Cokolwiek rozpoczniesz, będzie to dla ciebie interesujące wyzwanie, któremu na pewno podołasz. Jeśli bliscy nie będą podzielali twojego zapału – wybacz im i zostaw ich w spokoju. 

 

STRZELEC

Przebywający w twoim znaku Mars jeszcze do połowy miesiąca będzie dodawał ci obrotności i energii, a Słońce w harmonijnym aspekcie zadba o dobre samopoczucie i wiarę w siebie. Swoją aktywnością będziesz pokazywał, że zimno nie jest ci straszne, a sporty zimowe to wspaniała rozgrzewka. Na początku miesiąca być może nie znajdziesz naśladowców, ale gdy po kilku pierwszych dniach Wenus zmieni położenie, wokół ciebie zrobi się większy ruch. Pamiętaj jedynie, aby nikogo na siłę nie namawiać do niczego – Merkury ci w tym nie pomoże, a twoja argumentacja będzie mało przekonująca.

 

KOZIOROŻEC

W pierwszej połowie lutego możesz odczuwać lekki spadek energii, ale przebywający w twoim znaku Jowisz nie pozwoli ci na całkowitą bezczynność. Zajmij się jednak spokojniejszymi pracami, a zajęcia bardziej wyczerpujące odłóż nieco w czasie. Merkury pomoże ci spokojnie przemyśleć niejedną sprawę i wyciągnąć prawidłowe wnioski, a także przygotować grafik działań na najbliższy czas. W drugiej połowie miesiąca, gdy do twojego znaku wejdzie Mars, zacznij działać spokojnie i metodycznie, zgodnie z przygotowanym wcześniej planem, pamiętając, że systematyczność jest lepsza od nagłych zrywów.  

 

WODNIK

Już od pierwszych dni lutego będziesz mieć wrażenie, że możesz przenosić góry i że żadna sprawa nie może być dla ciebie za trudna. Pełen entuzjazmu zechcesz włączyć do swoich planów także bliskich, lecz może nie być to takie łatwe. Zresztą wraz z upływem dni twoja inwencja będzie nieco słabnąć. Na szczęście będziesz wtedy mógł liczyć na bliskie ci osoby lub współpracowników. Wenus będzie sprzyjać nawiązywaniu dobrych relacji, co jest dla ciebie nie bez znaczenia. Dobrze abyś pamiętał, że w relacjach z bliskimi liczą się słowa, więc nie daj się ponieść chęci wytykania błędów.

 

RYBY

Ten miesiąc nie powinien przynieść ci większych problemów. Przez cały luty możesz liczyć na dobrą kondycję umysłową, ponieważ Merkury przebywający w twoim znaku będzie ci podsuwał pomysły i ożywiał umysł. Natomiast Wenus pomoże zadbać o sympatyczne relacje. Jeśli będziesz potrzebować współpracy z innymi, zadbaj od razu o to, by ją sobie zapewnić. W pierwszym tygodniu lutego Wenus goszcząca w twoim znaku pomoże ci użyć całego arsenału osobistego uroku, więc nikt ci się nie oprze. Zresztą niezależnie od wszystkiego, sił ci na pewno nie zabraknie.  

 

Żyj w zgodzie z cyklami Księżyca

09.02. o godz. 08:34 mamy pełnię na linii znaków Lew – Wodnik. Aby zapewnić sobie harmonijne współdziałanie z innymi, trzeba podporządkować swoje ambicje osobiste sprawom wspólnym.                        

23.02. o godz. 16:33 mamy nów w znaku Ryb wspomagany Marsem. Odczujemy impuls do aktywnego działania.

 

Elżbieta Kłobus

Zofia Wieczorek

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
ZBNAP
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.