Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej

Wahadlarstwo intuicyjne

25 lutego 2020
Autor: Bogusław J. Waśkiewicz

Sztuka wahadlastwa znana jest od tysięcy lat. Wahadło jest przyrządem, który ułatwia uświadomienie sobie i zrozumienie tych informacji, które płyną z naszej podświadomości oraz innych poziomów czasoprzestrzeni.

Nasza wewnętrzna inteligencja zna odpowiedzi na nasze nawet bardziej złożone pytania ale do jej zrozumienia potrzebna jest zdolność intuicyjna albo dar jasnowidzenia. Najłatwiej jednak jest posłużyć się wahadłem. Max Fredom Long popularyzator wiedzy Huny polecał dla ludzi zachodu pracę z wahadłem jako doskonałe ćwiczenie wzmocnienia połączenia z mądrością naszego duchowego wnętrza czyli nadświadomością.  Jeszcze do tej pory wiele osób wiąże swoją obrączkę na nitce robiąc w ten sposób proste wahadło. Z tej metody przez setki lat najczęściej korzystały kobiety chcąc uzyskać odpowiedź na tematy osobiste. Jeden z najbardziej popularnych i znanych systemów wahadlarstwa pochodzi z Egiptu. Najbardziej znane wahadła  to wahadła egipskie: Izys, Karnak, Ozyrys, które używa się do dnia dzisiejszego. Za pomocą wahadła można uzyskać odpowiedź lub podpowiedź na wiele naszych pytań. Można pomóc sobie i najbliższym w doborze najbardziej wartościowego odżywiania, ziół, suplementów.  Można sprawdzi co szkodzi a co pomaga. W  bardzo prosty sposób można określić jaki naprawdę stosunek mają do nas rodzina, przyjaciele, osoby z naszego otoczenia. Bo nie zawsze wszystko to co mówią tak naprawdę jest prawdziwe albowiem wypowiadane słowa są często przykrywką tego co naprawdę myślimy. Mając wahadło można sprawdzić miejsce naszego spania, wypoczynku, dlatego warto go mieć przy wyjazdach w nowe miejsca. Dla odczytu wahadła nie ma ograniczeń bo ograniczenia stawiamy sobie sami.

Moja metoda i podejście do wahadlastwa opiera się na prostocie. Uważam że prawie każdy ma talent i może posługiwać się wahadłem. Na moich kursach wielokrotnie niedowiarki w swoje własne możliwości udowadniały sobie że tak naprawdę mogą bardzo trafnie posługiwać się tą metodą.

Rzeczą nadrzędną jest otworzyć swoją wrodzoną zdolność do odczytu intuicyjnego bo to ona jest nośnikiem informacji które są przekazane do ruchu wahadła. Bardzo pomocne w zrozumieniu pracy wahadła jest nauczyć się odczytu tablic pomiarowych. Metoda wahadlastwa jest bardzo pomocna w oczyszczaniu mieszkań, domów, miejsca pracy, samochodów ale też w regeneracji naszej aury, harmonizacji czakr i meridianów.

Często zadajemy sobie pytania czy wiszą na nas jakieś przekleństwa, uroki, złorzeczenia, jaka jest przyczyna naszych trudności życiowych, zawodowych, osobistych, zdrowotnych. Nasz podświadomy umysł zna odpowiedzi na te pytania. Dlatego warto nauczyć się jak z tej wiedzy praktycznie korzystać każdego dnia. Dla ułatwienia zrozumienia sztuki wahadlastwa intuicyjnego prowadzę kursy  na których można nauczyć się metod lepszego kontaktu z własną intuicją, doboru właściwego dla siebie wahadła, bardzo prostych metod posługiwania się nim. Uczestnicy mają możliwość praktycznego  wypróbowania swoich zdolności i umiejętności w wahadlastwie. Dla ułatwienia można skorzystać z tablic diagnostycznych i pomiarowych, które ułatwiają zrozumienie przekazywanych informacji.

Podstawową przyczyną błędnych odczytów nie jest brak talentu ale nasza autosugestia. Jesteśmy w stanie zasugerować sobie każdą możliwą odpowiedź. Dlatego jedną z najważniejszych rzeczy to jest nauczyć się sztuki właściwego oddechu oraz relaksacji. Te metody są wprowadzane między innymi na warsztatach wahadlastwa. Wahadlarsto jest bardzo skuteczną metodą własnego samorozwoju, ponieważ rozwija zaufanie do siebie, wiarę w swoje możliwości i umiejętności a to wzmacnia przekonanie, że jesteśmy wartościowi. 

Bogusław J. Waśkiewicz.

 

Wahadlarstwo Intuicyjne

Bogusław J Waśkiewicz zaprasza na jednodniowy kurs praktyki wahadlarstwa, na którym nauczysz się:

  • sposobu wyboru dla siebie właściwego wahadła,
  • metod relaksacji i przygotowania do pracy z wahadłem,
  • zwiększenia kontaktu z własną podświadomością i intuicją,
  • sztuki odczytu ruchów wahadła,
  • właściwe przygotowanie oraz sztuka zadawania właściwych pytań,
  • praca na tablicach, które ułatwiają odpowiedzi na pytania,
  • wahadlarstwo terapeutyczne,
  • sposoby oczyszczania i harmonizacji czakr.

Termin 22.02.2020 godz. od 10 do 17, cena: 230zł (w cenie materiały).

Uczestnicy otrzymują dyplom ukończenia kursu oraz zestaw tablic pomiarowych.

Zapisy - tel. 32 257 08 39 lub kontakt@grella.pl

 

 

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
AXNGF
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.