Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej

Dwudniowe Warsztaty Radykalnego Wybaczania oraz Praca z lękiem

16 maja 2020

Dwudniowe Warsztaty Radykalnego Wybaczania oraz Praca z lękiem

 

Dzień 1.

Każdy z nas posiada jakąś nie zagojoną ranę, przeżycie, które co jakiś czas przypomina nam o bólu, którego doznaliśmy. Nie pozwala ono nam żyć w szczęściu i radości. Wracamy do traumatycznej sytuacji, jak bumerang, zasilając ją swymi negatywnymi emocjami. Żyjemy nią, chociaż wydarzyła się ona lata temu. Sytuacja ta nie pozwala nam na bycie szczęśliwym tu i teraz. Ma to wpływ na nasze obecne relacje. Ma również olbrzymi wpływ na nasze dzieci i wnuki. Podświadomie przekazujemy im nasze programy i negatywne emocje. I tak żyją one swoim życiem z pokolenia na pokolenie, a my dźwigamy je jako własne.

Zapraszam wszystkich, którzy byli zranieni, niekochani, odrzuceni. Wszystkich, którzy chcą zakończyć niedokończone sprawy. Wszystkich, którzy od teraz chcą żyć pełnią życia, w radości szczęściu i ogólnym dobrostanie.

Dzień 2.

Lekkość życia, zależy od naszej świadomości, bycia tu i teraz. Zapraszam na warsztaty, które łączą duchowość i fizyczność, Boga i filozofie, czakry i układ nerwowy, totalną biologię i dziedziczenie emocji. Wszystko jest zanurzone w zaufaniu i miłości. Nie ma lęku, jest tylko zbiór przekonań, które stają się naszą rzeczywistością. Zmiana przekonań z zimnych na ciepłe powoduje, że płyniemy przez życie. Kochając i ufając mamy możliwość przeżyć kosmiczny orgazm.


Serdecznie zapraszam na spotkanie z samym sobą. Jest ono największym prezentem oraz przygodą, jaka możemy sobie podarować.

Dwudniowe warsztaty złożone z dwóch w.w. modułów.
Koszt warsztatów 500 zł.(łącznie).

terminy:
28-29.03.2020 w godz. od 10:00-18:00
25-26.04.2020 w godz. od.10:00-18:00
16-17.05.2020 w godz. od.10:00-18:00

 

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
XLQVX
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.