Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/biolit/domains/blizej-zdrowia-blizej-natury.pl/public_html/includes/header.php on line 1123

Środa Szamańska 01/04/2020 - Marcin Palion Trener Dekodyki

1 kwietnia 2020

Marcin Palion - Trener Dekodyki
Temat: Dekodyka

Termin: 01.04.2020r. godź. 17:00 do 19:00
Adres: Korfantego 2, 40-004 Katowice, piętro 9 pokój 920.

 

Potrzeba zmiany, rozwoju własnych możliwości i odkrywania tego co nieznane towarzyszyła mi w zasadzie od zawsze.
Od najmłodszych lat zainteresowania moje szły w kierunku potencjału człowieka i jego zamanifestowania się w rzeczywistości.
Kierunek moich studiów prawniczych nie pokrywał się z moimi zainteresowaniami ale wyszło jak wyszło i być może okres ten dał mi możliwość spojrzenia na siebie zupełnie z innej strony.

Nieustająca potrzeba odpowiedzi na różne pytania, ciekawość życia i siebie doprowadzały mnie do różnych miejsc, do spotkań z inspirującymi ludźmi, a przede wszystkim do poznawania różnych dostępnych metod terapeutyczny, rozwojowych.
Takie pytania jak: Czy zmiana w życiu człowieka jest możliwa? Czy mogę to czego chcę ? Dlaczego moje życie jest takie ciężkie? Jak mogę dokonać trwałej zmiany? a zarazem moja dociekliwość i wnikliwość doprowadziły mnie do wyjścia z własnego kryzysu i rozpoczęcia życia po swojemu.

Okrywałem i poznawałem. Zostało tak do dzisiaj. Wyszedłem na prostą niejednokrotnie idąc pod prąd, ale zawsze w zgodzie i kontakcie z sobą. Z dystansem do tego co się dzieje wokół.

Dzisiaj jako trener metod Dekodyki skutecznie łączę jej wiedzę i możliwości z moim doświadczeniem, potencjałem i intuicją co w rezultacie daje świetne efekty. Fascynuje mnie proces odzyskiwania własnej energii, która jest najwyższą formą inteligencji – od lat badam i obserwuję jakie przełożenie na sukces osobisty i zawodowy ma podświadomość.

Promuję autentyczność, zdrowe relacje / człowiek dla człowieka / i pełna odpowiedzialność za siebie samego.

Uważam, że w procesie wychodzenia z kłopotów, problemów życiowych teorie, idee, schematy nie prowadzą do istoty rzeczy. Natomiast uważność, poznanie siebie i odkodowanie się z destrukcyjnych informacji jest strzałem w dziesiątkę.

 

Rodzinnie, prywatnie.

Jest Ola, Filip i Scotty.
Tworzymy przestrzeń gdzie wszystko się zaczyna, rozwija i rozkwita.
W tej przestrzeni jesteśmy jednością równocześnie zachowując swoją indywidualność.
Taka wspólna przestrzeń, w której jest nieustanny ruch … ruch Życia.
Jest tu radość, fascynacja, inspiracja i rozwój.
Tworzymy Dom, nasz wspólny. Dom, w którym chce się żyć.

 

Ponadto…

Jestem smakoszem włoskiej kuchni. Z pasją idę przed siebie. Uważam, że wnikliwość i dociekliwość jest absolutnie konieczna do osiągnięcia dojrzałości emocjonalnej. Wybrałem drogę przez życie opartą na własnych wartościach a nie cudzych przekonaniach i wierzeniach. Dekodyka, a w zasadzie zbalansowana wiedza o świadomości, podświadomości i nadświadomości a przy tym ciekawość drugiego człowieka powoduje, że każdy dzień jest dla mnie nową przygodą a nie przeszkodą.

 

Fot.: Marcin Palion / facebook

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
BLHCB
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.