Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej

LUZ - Starosłowiański Masaż Brzucha – szkolenie – autoterapia dla każdego / 15-16.08.2020

14 lipca 2020

Starosłowiański Masaż Brzucha – szkolenie – autoterapia dla każdego!

Zaparcia, biegunki, zespół jelita drażliwego, kolki jelitowe u dzieci, gazy, bóle i wzdęcia brzucha, złe trawienie, zgaga, nieprzyjemny zapach z ust, bolesne menstruacje, problemy z oddawaniem moczu, czy prostatą, a także z kręgosłupem, stawami rąk i nóg oraz otyłość – te wszystkie dolegliwości mogą być objawem zaburzenia pracy narządów wewnętrznych jamy brzusznej.

 

Ich przyczyną najczęściej jest nadmierny stres, błędy żywieniowe, zaburzenia równowagi flory bakteryjnej i pasożyty, a także choroby, które należy konsultować z lekarzem. Ale przyczyny mogą tkwić również w czynnościowych napięciach narządów, otrzewnej, krezek, zaburzeniach krążenia krwi, limfy, żółci, soku żołądkowego i soku trzustkowego. Udowodniono, że problemy z brzuchem mogą być przyczyną napięć emocjonalnych, stanów lękowych, a nawet depresji. Prawie każdej z chorób ciała towarzyszy napięcie struktur jamy brzusznej.

Tak więc, jeżeli chory brzuch może być przyczyną wielu problemów nie tylko fizycznych, ale również emocjonalnych, to warto dbać o jego dobrą kondycję. Ojciec medycyny Hipokrates twierdził, że wszystkie choroby zaczynają się od brzucha. Znakomicie rozumieli to słowiańscy uzdrowiciele, którzy opracowali unikatową w świecie terapię. Polega ona na delikatnych uciskach poszczególnych narządów, w ściśle określonej kolejności.

  • Czy jest to metoda skuteczna? Tak, gdyż na ziemiach słowiańskich znana i stosowana była od wieków.
  • Czy jest to metoda bezpieczna? Tak, pod warunkiem, że wykonywana jest we właściwy sposób.
  • Czy jest to metoda prosta? Tak, ale musi być wykonana prawidłowo i delikatnie, w połączeniu z koherencją serca i mózgu.
  • Czy można się tej metody nauczyć samemu z książki? Tak, ale bez konsultacji nigdy się nie dowiesz, czy rzeczywiście prawidłowo wykonujesz terapię. 

Kto może nas nauczyć tej terapii? – Władysław Batkiewicz – Fizjoterapeuta, Wykładowca, twórca metody Funkcjonalnej Terapii Trzewi, autor książki Starosłowiański Masaż Brzucha.

Gdzie i kiedy można się tego nauczyć? – w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice.

Kiedy? Podczas Letniego Uniwersytetu Zdrowia na Kursie autoterapii, w dniu: 15 sierpnia br., w godz. od 9.00 do 13.00 - cz. I oraz 16 sierpnia br. w godz. od 9.00 do 13.00 – cz. II.

 

Cena szkolenia 600,-zł.

Jeżeli chcesz sobie pomóc i nauczyć się starożytnej mądrości Słowian, wzbogaconej o doświadczenia naukowe XXI wieku, to zapraszamy na szkolenie autoterapii Starosłowiańskiego Masażu Brzucha.

 

 
www.staroslowianskimasazbrzucha.pl / www.batkiewicz-rw.pl

Organizator szkolenia SMB – Renata Batkiewicz
telefon kontaktowy +48 730 666 736, e-mail: batkiewicz.rw@gmail.com

 

 

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
HYWXP
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.