Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej

Warsztaty: JOGA I MEDYTACJA w tradycji siaktyjskiej - Monika Kwik (Chinmay)

22 listopada 2020

Temat: JOGA I MEDYTACJA w tradycji siaktyjskiej

Monika Kwik (Chinmay)

 

Data: 22.11.2020r od godz. 16:00 do 20:00

Koszt: 160 PLN

Katowice, al. Korfantego 2 (pierwsze piętro) w biurze Medpress sp. z o.o. Zapisy: od poniedziałku do piątku w godz. od 09:00 do 17:00. Tel.32 257 08 39

 

Opis warsztatów

4-godzinny warsztat, który pokaże nam podstawowe techniki pozwalające obudzić energię kundalini i uzdrowić ciało i umysł docierając do ośrodka Mocy - duszy.

Kiedy “Kundalini Shakti” poprzez praktyki jogi jest obudzona, ciało posiada więcej energii do inicjowania i podtrzymywania zmian w naszym aktualnym życiu bycia tu i teraz.

Praktyka jogi i medytacji ze skupieniem na technikach oddechowych

To wprowadzenie do podstawowych jogicznych praktyk jest adresowane dla każdej osoby chętnej poznać jogę i medytację. Pozwala wejść na ścieżkę wewnętrznego rozwoju, uwzględniając pozycję ciała, kręgosłupa oraz przepływu oddechu z energią “prany”. Podczas sesji dochodzi do oczyszczenia i uwolnienia blokad oraz napięć, które są powodem wszelkich chorób i zaburzeń na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym jak i energetycznym. W zależności od stopnia gotowości dochodzi do subtelnych oraz głębokich transformacji.

Małe grupy 6-8 osób, każdemu poświęcona jest wystarczającą ilość uwagi. Zadbaj o wygodny strój na czas zajęć oraz niespożywanie posiłku 1-1.5h przed praktyką.

Poprosimy o zabranie ze sobą własnych mat do jogi i medytacji (poduszek) oraz kocyk.

 

Prowadząca: Monika Kwik (Chinmay)

Monika Kwik (Chinmay) ukończyła kurs nauczycielski Jogi Kundalini w Londyńskiej szkole według tradycji jogina Bhajana. Podczas 6 letniego pobytu w Indiach kontynuowała drogę rozwoju na ścieżce jogi. W starożytnym mieście Varanasi poznała swojego nauczyciela jogina i tantryka Pandita Aruna Kumara Sharmę.

Mistrz z 300-letnią tradycją rodzinną inicjował Monikę na ścieżce „sadhany” jogi i tantry, wtajemniczając w drogę związaną z energią Kundalini. Monika zajmuje się także naukowym i filozoficznym podejściem do tematu. Podczas 10 letniej praktyki nauczania jogi i medytacji wykształciła autorską metodę opartą na starożytnej tradycji. Na swojej drodze prowadzi wielu studentów z kraju i zagranicy w poznanie ścieżki jogicznej.

Zapraszamy! 

 

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
IJVWA
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.