Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej

Zapraszamy na relację z 50. Targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”!

23 listopada 2020

Z radością i nieukrywana dumą możemy przedstawić Państwu sprawozdanie z 50 Jubileuszowych Targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”.

Może powinnam zacząć o opisywania trudności i problemów jakie na spotykały nas w drodze do finału, ale dzisiaj to wszystko nie ma znaczenia.

Dla mnie przedsiębiorcy, który robi coś ważnego coś w co wierzę i o czym jestem przekonana, że jest dla nas wszystkich bardzo ważne, spotkanie z innymi przedsiębiorcami takimi jak ja jest najważniejsze. Mamy siłę i determinację, aby przetrwać ten trudny czas i uczyć i wspierać wszystkich zainteresowanych wiedzą o zdrowiu i naturze.

50 Jubileuszowe targi odbyły się 10-11.października 2020r w Międzynawowym Centrum Kongresowym. Obiekt nie wymaga komentarza może poza jednym, bardzo cieszę się, że Miasto Katowice posiada tak wspaniały i funkcyjny budynek, z którego mogą wszyscy korzystać.

W trakcie wydarzenia na terenie targów mogło znajdować się nawet 1500,- osób. Sala wielofunkcyjna znajdująca się na poziomie 0 mogła pomieścić 140 wystawców z szeroką oferta handlową usługową.

W komfortowej Sali audytoryjnej odbyły się ciekawe wykłady prowadzone przez znakomitych gości, którzy przyjęli moje zaproszenie. 

 

Z dumą muszę przyznać, że wybrane produkty zgłoszone do „Drzewka Życia” posiadły najwyższe światowe standardy i wyróżniały się jakością i przeznaczeniem.

 

Dziś serdecznie dziękuję za wsparcie Miastu Katowice, Prezydentowi Miasta Katowice za patronat honorowy, Dziennikowi Zachodniemu za wieloletnie partnerstwo, Polskiej Izbie Zielarsko Medycznej za cudowną wpłacę oraz wszystkim którzy pomagali mi w tym wielkim jak na te czasy przedsięwzięciu.

Wiem, że wielu z was nie przyszło na targi pierwszy raz od wielu lat, dlatego mój zespól przygotuje dla Was szczegółową relację łącznie z nagranymi wykładami które sukcesywnie będziemy zamieszczać na naszej stronie.

 

Już teraz serdecznie zapraszam Państwa do obejrzenia wstępu: https://www.youtube.com/watch?v=9uvUxFZjurY&t=10s

 

 Tutaj mają Państwo linki do innych wykładów z targów:

https://www.youtube.com/watch?v=AfA_X_D6SDk

https://www.youtube.com/watch?v=KYA3oCDQr48

 

 

 

 

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
FULYK
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.