Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej

JOGA I MEDYTACJA w tradycji siaktyjskiej – Warsztat on-line Monika Kwik (Chinmay)

16 stycznia 2021

4-godzinny warsztat on-line, który pokaże nam podstawowe techniki pozwalające obudzić energię kundalini i uzdrowić ciało i umysł docierając do ośrodka Mocy - duszy.

Kiedy “Kundalini Shakti” poprzez praktyki jogi jest obudzona, ciało posiada więcej energii do inicjowania i podtrzymywania zmian w naszym aktualnym życiu bycia tu i teraz.

Praktyka jogi i medytacji ze skupieniem na technikach oddechowych. To wprowadzenie do podstawowych jogicznych praktyk jest adresowane dla każdej osoby chętnej poznać jogę i medytację. Pozwala wejść na ścieżkę wewnętrznego rozwoju, uwzględniając pozycję ciała, kręgosłupa oraz przepływu oddechu z energią “prany”.

Podczas sesji dochodzi do oczyszczenia i uwolnienia blokad oraz napięć, które są powodem wszelkich chorób i zaburzeń na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym jak i energetycznym. W zależności od stopnia gotowości dochodzi do subtelnych oraz głębokich transformacji.

 

Prowadząca: MONIKA KWIK (CHINMAYI)

Monika Kwik (Chinmayi) w 2010 roku inicjowana przez Mistrza starożytnej ścieżki tradycji jogi w linii siaktyjskiej z Indii.

Monika początkowo ukończyła kurs nauczycielski Jogi Kundalini w Anglii w szkole „SKY” według ścieżki w tradycji Jogina Bhajana. Następnie zdecydowała się wyjechać do Indii by kontynuować drogę rozwoju na ścieżce jogi. W starożytnym mieście Varanasi w Indiach poznała swojego nauczyciela Pandita Aruna Kumara Sharmę, który w ostatnich latach swojego życia inicjował Monikę na ścieżce sadhany jogi-tantrycznej, wtajemniczając w drogę związaną z Kundalini.

Monika spędziła 6 lat w Indiach, ukończyła kurs filozofii na uniwersytecie w Varanasi oraz rozwija się dalej z zamiarem podjęcia się doktoratu na temat Kundalini w tradycji swojego Mistrza. Monika (Chinmayi) od wielu lat uczy jogi podróżując po świecie.

 

16.01.2021 r. prowadzony na platformie Zoom, godz. 16:00 - 20:00.

Koszt 160 zł. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!

 

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
KUSFI
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.