Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej

W labiryncie życia - Halina Jurkowska

5 marca 2021

Współćzesność niesie ze sobą wiele ekscytujących odkryć i możliwości. Niestety, postęp cywilizacyjny nie zawsze okazuje się korzystny dla człowieka.

Zbudowaliśmy miasta, w których zmuszeni jesteśmy wdychać spaliny i zanieczyszczenia przemysłowe, pijemy wodę, którą sami zanieczyściliśmy. i zanieczyszczać picia. Według raportu Europejskiej Agencji Środowiska większość Europejczyków oddycha skażonym powietrzem. Przyczynia się do tego wysoka emisja CO2 i innych gazów cieplarnianych. Pod względem emisji CO2 Polska zajmuje niechlubne 21. miejsce. W czołówce znajdują się ogromne kraje takie jak Chiny, USA, Rosja ale także Japonia i Niemcy.

Spożywamy szybkie dania, przetworzone jedzenie pełne polepszaczy smaku i konserwantów. Wymyślamy nowe leki synetetyczne i metody leczenia, które ratują życie, ale także niekiedy powodują odkładanie się substancji pochodnych w naszym organizmie. Nasza gleba która poprzez wprowadzenie intensywnego rolnictwa jest coraz bardziej zanieczyszczona i wyjałowiona przez co jej płody posiadają coraz mniej składników odżywczych.

Czy wiesz, kto mógłby nam opowiedzieć o tych problemach, gdyby mógł mówić? Wątroba! Nieprzypadkowo nazywana „drugim sercem” lub „wyrafinowanym laboratorium chemicznym.” Wątroba, niczym dzielny żołnierz, stoi na straży naszego zdrowia oczyszczając krew z toksyn, bakterii, wirusów, toksyn, które dostają się do organizmu poprzez pożywienie, powietrze, wodę, narkotyki, alkohol lub palenie i są odkładane, w wyniku procesów metabolicznych, stałego przepływu skomplikowanych procesów chemicznych, w tym żywym laboratorium.

Rola wątroby w procesach trawienia, w metabolizmie, w procesie hematopoezy i przechowywania substancji mineralnych dla życia jest ogromna. Wątroba strzeże nas w przypadku choroby, zatrucia, stresu. Działanie tego gruczołu problemy wpływaj na funkcje prawie wszystkich układów organizmu. Oznacza to, że nasza wątroba jest konieczna, aby utrzymać, pielęgnować, chronić, czuwać nad wydalaniem toksyn i oczyszczaniem komórek. Natura wyposażyła ten największy gruczoł w organizmie człowieka z unikalnym zdolnościami: wątroba zachowuje zdolność regenreacji nawet, jeśli ulegnie zniszczeniu 70% jej powierzchni.

Statystyki dotyczące chorób wątroby wydają się nie być alarmujące – w Europie odnotowuje się spadek zgonów spowodowanych chorobami wątroby. Jednak jeśli spojrzymy na poszczególne kraje, jasnym staje się, że spadek dokonuje się jedynie w krajach Europy Zachodniej. W Europie Środkowowschodniej liczba zachorowań jest wysoka i stale wzrasta! Zaburzenia w pracy wątroby często powodowane są przez wiele z chorób cywilizacyjnych: alergie, cukrzycę, otyłość, choroby serca i naczyń krwionośnych.

 

Cisza przed burzą?

Niestety, w większości przypadków choroby wątroba woli cierpieć w milczeniu. Chorzy często nie kojarzą ich stanu z chorobą wątroby. Pierwszymi zwiastunbami katastrofy może być ogólne osłabienie, zmęczenie, bladość i suchość skóry, utrata apetytu, osłabiona odporność. Do tych objawów dołączyć modą takie problemy jak: nudności, nieświeży oddech, dyskomfort, ociężałość, ból w górnej części prawego boku. Nieleczone i lekceważone problamy z wątrobą często prowadzą do poważnych diagnoz (zapalenie wątroby, kamica żółciowa, marskość wątroby, rak wątroby). W wątrobie nie ma zakończeń nerwowych, więc chora osoba nie może czuć bólu, gdy wątroba wysyła sygnał alarmowy.* Często zdarza się tak, że lekarze nie podejrzwają co jest nie tak – leczą jedynie pojedyńcze objawy: zburzenia snu, suchość skóry, i tak dalej. Prawdziwa przyczyna dolegliwości pozostaje wtedy nieodkrywa, a choroba się rozwija.
25 lat poszukiwań dla skutecznego wsparcia wątroby

Dwadzieścia pięć lat temu hepatoprotektory stały się jednym z głównych kierunków poszukiwań ośrodka badawczo-produkcyjnego Biolit. Produkcja i badania trwają już od ćwierci wieku, owocując unikalnymi produktami dla zdrowia i urody. W arsenale Biolitu jest wiele produktów które mają na celu wsparcie i usprawnienie pracy i regenerację wątroby - wymienia dyrektor naukowy firmy, jej założyciel i mózg, doktor chemii, prof Walentyna Burkowa - Toksidont maj, Nasiona łopianu, Achillan, Pantobiol1 i Pantobiol 2+, Reishi kan.

Jednym z najnowszych preparatów jest HEPATOBIOL. Pracowaliśmy nad nim przez dwa lata. Hepatobiol wykonany jest na bazie zmielonych nasion ostropestu i mleczka owsa pierwszej dojrzałości. Ważny elementem działania substancji czynnych tego składu jak sylimaryna, flawonoidy, histamina, tyramina, kwasy organiczne, wit.C i K , fitosterole, kwas linolowy jest zastosowanie surowca z roślin adaptogennych z czystego Ałtaju. Suplement o nazwie Hepatobiol posiada profilaktyczne i wspomagające działanie na komórki wątroby oraz pozwala przywrócić i znacząco wspomóc funkcje ludzkiego ciała, wpływa na obniżenie poziom cholesterolu, spowalnia proces przedwczesnego starzenia się organizmu. Hepatobiol ma kluczowe znaczenie w Fitosacjacji w procesie autorskiego programu syberyjskich naukowców. Na efekty widocznych działań , nie czekamy długo. Są widoczne od pierwszych dni stosowania.

Wśród stałych klientów Biolitu wiadomość o nowym produkcie spotkała się z wielkim zainteresowaniem. Ponieważ wiedzą, że Biolit to wyjątkowa firma produkująca swoje preparatu w cyklu zamkniętym – czuwa nad procesem od badań naukowych, poprzez produkcję aż do amego pakowania i dystrybucji produktu. Prawie cały materiał roślinny wykorzystywany przez firmę rośnie w malowniczym i ekologicznie czystym zakątku podnóża Gór Ałtaju, w pobliżu terenów wiejskich. Nie używamy herbicydów i nawozów sztucznych, wstępne przetwarzanie surowców zaczyna się już przy zbiorze, co pozwala zachować wszystkie substancje biologicznie aktywne, jakie oferuje nam dana roślina. Absolutne bezpieczeństwo w stosowaniu i brak skutków ubocznych Hepatobiolu i innych produktów Biolitu pozwalają na korzystanie z fitoterapii i jej efektów przez długi czas.

Zapraszam na jesienną terapię oczyszczania wątroby z uwzględnieniem zasad dietetycznych ( zdrowych dań) wzbogaconą o autorski program fitosanacji Instytutu Biolit stosowany przez czołowych lekarzy rosyjskich.

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
SZGNP
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.