Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej

Bioinstrumentalna Komunikacja czyli kwantowe urzadzenie Quantec

30 września 2021

Radionika jest to dziedzina wypromowana i rozwinięta w wyniku wysiłków wielu lekarzy i wybitnych osobistości dr Ruth Drown, George de la Warr, David Tansley i Malcolm Rae.

Jej założeniem jest, że wszystko co istnieje, ma własne unikalne wibracje, które w radionice są reprezentowane przez różne systemy kodów. Kody są stosowane w badaniach i w leczeniu. Obejmują szeroki zakres między innymi anatomię i fizjologię Człowieka: patogeny (jak bakterie, wirusy, grzyby i pasożyty), wiele form trucizn i toksyn, wiele chorób i czynników, które mogą przeciwdziałać problemom. Obejmują one środki homeopatyczne, środki ochrony roślin, kolory, wzory antidotum na bakterie i wirusy itp..

Urządzenia radioniczne najnowszej generacji pracują zdalnie z Klientami, którzy mogą znajdować się w dowolnym miejscu na świecie. Podstawą radioniki są zjawiska elektromagnetyczne, na które wpływa myśl ludzka. Nie znamy tego mechanizmu do końca, ale wiemy, że działa.

Radionika stanowi brakujące, duchowe ogniwo, które dotąd było ignorowane przez materialistyczny punkt widzenia. Diagnostyka i terapia są co najmniej tak samo skuteczne, niż metody konwencjonalnej medycyny, mają za to nad nimi ogromną przewagę dokładności diagnostycznej, oraz przy tym nieszkodliwości a ich potencjał jest ogromny. Dotąd wciąż nie znamy jego granic.


 

Bioinstrumentalna Komunikacja czyli kwantowe urzadzenie Quantec

Najnowocześniejszym urządzeniem radionicznym, określanym obecnie kwantowym wynalazkiem przyszłości jest Quantec.


Twórca Quantec’a to lekarz, specjalista medycyny niekonwencjonalnej, Peter von Buengner- szef Monachijskiego Centrum Terapii Naturalnych, prowadzący równocześnie badania nad diodą białego szumu, skonstruowaną na uniwersytecie w Princeton- gdzie pod koniec swego życia Albert Einstein wykładał fizykę kwantową- i gdzie zostawił swoim kolegom- naukowcom pod rozwagę zjawisko „upiornej nielokalności” (problem bliźniaczych kwantów i przekazywania informacji pomiędzy nimi). Peter von Buengner przez wiele lat pracował z różnymi urządzeniami radionicznymi- więc naturalną konsekwencją jego pracy była chęć zebrania wszystkich doświadczeń i całej nagromadzonej wiedzy w nowym, uwzględniającym najnowocześniejsze zdobycze nauki, typie urządzenia radionicznego, które umożliwiałoby wpływanie na organizmy żywe. Motywem skonstruowania prototypu stała się jednak potrzeba ratowania zdrowia wynalazcy, któremu tradycyjna medycyna nie potrafiła już pomóc. Konstruktor wpadł na pomysł połączenia sił diody z białym szumem i zasad fizyki kwantowej w nowatorskim urządzeniu, które okazało się wielkim sukcesem- wyleczyło własnego twórcę- a w niedługim czasie dostało złoty medal na Targach Urządzeń Innowacyjnych organizowanych na Krymie. Radionika w połączeniu z najnowszymi osiągnięciami komputerowymi przyniosła zdumiewający rezultat, który przerósł najśmielsze oczekiwania…


Quantec jest czymś więcej, niż „urządzeniem”- jest dowodem na to, iż świadomość żywych organizmów komunikuje się jasno i wprost. Quantec za sprawą diody z białym szumem ten głos słyszy, tłumaczy, analizuje i stosuje się do jego zaleceń. Efekty pracy Quantec`a powalają tam gdzie wszyscy inni specjaliści i technologie się poddają on wygrywa. Quantec jest platformą, która pozwala odbić się ludziom od ich bezsilności związanej z utratą zdrowia, kłopotów rodzinnych czy finansowych. Jest światłem nadziei, które staje się początkiem drogi ku lepszemu, szczęśliwszemu życiu.

 

Dioda z białym szumem jest sercem Quantec`a istota jej pracy jest do dziś nie do końca rozszyfrowaną zagadką lecz efekty mówią jednoznacznie, że to zupełnie niezwykłe, fantastyczne zjawisko. Logika diody biały szum to jeden z rodzajów szumu akustycznego. Każdy z nas doświadczył zjawiska, potocznie nazywanego przez nas „śnieżeniem” telewizora- w chwili zakończenia programu, ale częściej, gdy z jakiś nieznanych nam przyczyn nie odbieramy sygnału płynącego z anteny. Podobnie przedstawia się sprawa z radioodbiornikami: w trakcie poszukiwania interesującej nas stacji nadawczej słyszymy szum, który niekiedy przybiera wyższe lub niższe tony. Szum diody Quantec`a można zatem utożsamiać z szumem odbiornika radiowego nastrojonego pomiędzy dwiema stacjami nadawczymi. W momencie, gdy szum nawiąże kontakt ze świadomością- ulega zmianom, które są następnie analizowane przez komputer.

Dioda jest w istocie interfejsem między świadomością a komputerem- i od wielu lat jest przedmiotem badań wybitnych europejskich naukowców. Eksperymenty przeprowadzone zarówno na ludziach jak i na zwierzętach dowodzą jednoznacznie, że diody z białym szumem mogą stanowić swego rodzaju łącze między różnymi stanami świadomości a komputerem.

 

JAK „TO” DZIAŁA?

Jak konkretnie odbywa się ta instrumentalna biokomunikacja, którą nawiązuje z organizmami żywymi Quantec? Fundamentem jest kwantowy stan splątania, zjawiska zachodzącego za sprawą bliźniaczych fotonów naszych pól elektromagnetycznych, które są nośnikami informacji, takich jak myśli i emocje. W fizyce kwantowej obiekt i jego obraz na zdjęciu są ze sobą powiązane. Oddziałując na zdjęcie działamy na podmiot czyli na foton ze zdjęcia powiązany z fotonem żywego obiektu, przy czym odległość nie odgrywa roli, bo w przestrzeni kwantowej odległość nie istnieje. Podczas robienia zdjęcia, fotony zapisują informacje rzeczywistego obiektu i tworzą jego całościowe odzwierciedlenie zawierające je wszystkie. W ten sposób na zdjęciu, oprócz informacji o wyglądzie, są także dane o całym Organizmie, o wszystkich jego niewidocznych elementach jak choroby, dysfunkcje, psychosomatyka iobciążenia. Każde zdjęcie wprowadzone do systemu Quantec`a, nawet to z dzieciństwa opowie więc także o aktualnych obciążeniach jakie posiada żywy obiekt za sprawą bliźniaczych fotonów, które są w stałej komunikacji z Obiektem rzeczywistym- wraz ze zmianą jednego z nich zmiana zachodzi również w jego bracie bliźniaku.

Quantec, za sprawą diody z białym szumem nadaje dla danego Obiektu specjalne, napisane przez terapeutę w oparciu o wytyczne urządzenia, terapie informacyjne, korygujące osobiste pole, wszelkie parametry, odnośnie których oczekujemy zmiany. Analiza Quantec`a i dobrze napisane terapie mają ogromną moc.


ZAKRES ZASTOSOWAŃ QUANTEC`A JEST NIEOGRANICZONY

Przy pomocy tego fascynującego urządzenia możemy nie tylko leczyć ludzi,Quantec działa w wielu rozmaitych dziedzinach, odciska swoje piętno w każdym przejawie rzeczywistości, gdzie mamy do czynienia z biosystemami.


Poniższa lista obejmuje tylko niektóre aspekty modelowania rzeczywistości, które możemy zlecić Quantec`owi:

 • Uzdrawianie, leczenie (także w przypadkach, w których medycyna już dawno odpuściła),
 • Psychosomatyka,
 • Biznes, firmy, doradztwo gospodarcze,
 • Współpraca przy przedsięwzięciach,
 • Energetyzowanie i harmonizacja ekosystemów i organizmów,
 • Zwierzęta (behawior, weterynaria, sport),
 • Coaching, także duchowy,
 • Ochrona środowiska,
 • Oczyszczanie zbiorników wodnych,
 • Uzdatnianie wody,
 • SPA i wellness, hotele,
 • Rolnictwo, uprawy, hodowle, szkółki,
 • Uprawa winorośli, kwiatów, warzyw, owoców,
 • Feng Shui,
 • Biologia budownictwa,
 • Redukcja elektrosmogu,
 • Uzdrawianie miejsca do spania i osobistej przestrzeni,
 • Praca nad związkami, poprawą relacji,
 • Modelowanie rzeczywistości,
 • Sport wyczynowy, poprawa wydolności, poprawa parametrów osiągnięć
 • I wiele, wiele innych możliwości, których zakres wyznacza tylko wyobraźnia

 
Terapia QUANTEC, medycyna informacyjna, techniki kwantowe i rozwój świadomości, stwarzają ogromne możliwości STEROWANIA RZECZYWISTOŚCIĄ i zmian. Za pomocą kwantowego postrzegania przez pryzmat czystej świadomości, czy przy pomocy biokomunikacji, jest możliwe to, co z punktu widzenia fizyki newtonowskiej wydaje się kompletnie poza ludzkim zasięgiem czyli sterowanie naszą rzeczywistością. Możemy ją modelować, stwarzać, ukierunkowywać.


Przy pomocy technik kwantowych, medycyny informacyjnej, pracy z Quantec`kiem, lub za sprawą swojej świadomości, człowiek steruje swoją rzeczywistością- robi to jednak także wtedy, kiedy ze świadomością nie pracuje, w sposób nieświadomy przyciągając do swojego życia i materializując aspekty przypadkowe. Będąc osadzony w codziennym, podobnym do snu, stanie, człowiek nieświadomy, podlega obcym wpływom, więc jego życie często nie jest takie, jakiego by sobie życzył. Grzęźnie w ten sposób w niechcianym otoczeniu, miejsce do życia jest niezgodne z jego pragnieniami i marzeniami, status życiowy wydaje się przypadkiem, bliscy, wśród których przebywa, jawią się jako obcy i niechętni… Życie w konflikcie, destabilizacji, przewlekłej chorobie, nie ta praca, brak miłości, radości, bieda, brak możliwości podążania w ślad za głosem własnej duszy… to wszystko aspekty przypadkowego stwarzania rzeczywistości, zamiast przejęcia sterów.


Percepcja kwantowa, praca z własną świadomością, medycyna informacyjna, Quantec i inne techniki kwantowe dają możliwość zatrzymania i odwrócenia niechcianych implantów, wzorców zachowań i myśli, które puszczone wolno- przejęły stopniowo kontrolę nad naszym życiem. Możemy wszystko zmienić wykorzystując Quanteca. Możemy także zainwestować czas i percepcję własną do reformy własnych przekonań, do zmiany własnego życia. Medycyna informacyjna, techniki kwantowe są podstawowymi instrumentami tejże zmiany, niezależnie od tego, czy jest nią zmiana życia, modelowanie własnej rzeczywistości, wyzdrowienie z nieuleczalnej dla medycyny choroby, zatrzymanie niesprzyjającej rzeczywistości, wyjście z niedostatku obfitości, czy też zmiana naszej percepcji świata.


Dlatego powinniśmy korzystać z dostępnych narzędzi, które są na wyciągnięcie ręki: wystarczy sięgnąć po terapie kwantowe. Warto zrobić to nie tylko dla siebie lecz dla dobra całości. Bo poprawa dobrostanu jednostki przyczynia się właśnie do dobra całości. Quantec potrafi nie tylko leczyć ciała i dusze potrafi naginać rzeczywistość stosownie do potrzeb. Odmładza, regeneruje (np. uszkodzone nerwy i narządy), przywraca równowagę organizmom i ekosystemom. Perspektywę ogranicza tu wyłącznie wyobraźnia. Moje doświadczenie to skuteczne terapie chorób z autoagresji i nowotworów, przywracanie funkcjonalności tkanek (pomoc chorym onkologicznym w regeneracji uszkodzonych podczas operacji, kluczowych dla ich komfortu życia tkanek i połączeń nerwowych). W odwracaniu/zatrzymywaniu procesów starzenia i degeneracji, poprawić pamięć, orientację i inne potencjały osobiste, utracone z wiekiem, lub z powodu chorób. Pomaga osobom uzależnionym, jak również w zaburzeniach odżywiania, bądź w pracy nad transformacją ciała. Harmonizuje relacje, świetnie naprawia związki, lub łagodzi bolesność rozstań. Pomaga skutecznie cierpiącym na depresje i dysfunkcje psychiczne– lub na bezsenność. Quantec wydaje się tu cudowną kładką powrotu do normalnego życia. Quantec bywa przewodnikiem życiowych zmian, które dzięki niemu stają się w fascynującą transformacją. Modeluje rzeczywistość przysparzając najbardziej sprzyjających w trudnym procesie okoliczności. Codziennie nowe doświadczenia, burzenie kolejnych granic. Bo Quantec to nadzieja dla tych, którzy opadli już z sił.

 

Quantec - Terapia krok po kroku

Program Quantec posiada setki baz danych służących do zrobienia terapii. Są w nich zapisane informacje o wszystkim co może nam pomóc i czym jesteśmy obicążeni.

Do programu wprowadza się zdjęcie w formie cyfrowej. Podczas skanowania dioda odczytuje negatywne energie zawarte w naszym ciele, a także niedobór witamin, minerałów czy pozytywnych emocji, bez których źle funkcjonujemy. Na dany moment skanowania, mamy więc pełny wizerunek naszego ciała, duszy i umysłu. Wszystko to, jak już opisywaliśmy, odczytywane jest z pola morficznego zapisanego na zdjęciu. Kolejny etap to przekazywanie informacji pomiędzy fotonami bliźniaczymi, czyli składowymi naszego pola morficznego.W jaki sposób tekst pisany może być terapią na różne dolegliwości? Otóż w numerologii, liczby i litery mają swoją określona częstotliwość drgań. Istnieje też pojęcie wibracji kształtu. My mamy swoją datę urodzenia, imiona i nazwiska, emocje, uczucia, zdarzenia itd. Wszystkie te elementy posiadają swoją wibracje. Jeżeli zapisujemy coś na twardym dysku w komputerze, to litery i cyfry zapisują się w systemie zero-jedynkowym. Dioda z białym szumem potrafi ten zapis przetworzyć i oddziaływać na pole morficzne zdjęcia. W ten sposób Quantec „wysyła” terapie do konkretnego obiektu.


Wibracje wszystkich terapii ustalane są na zasadzie homeopatycznej potencji - D, C, LM - tak, by pasowały rezonansowo w 100% do negatywnych wibracji odczytanych w naszym ciele.


Dalej Quantec ustala długość, interwał i czas nadawania. Przy każdym następnym skanowaniu dioda ustala nowe potencjonowanie stosowne do stanu naszego pola morficznego, które jest ciągłej zmianie. Jest to bardzo delikatna terapia oczyszczająca. Nie ma przy jej stosowaniu przykrych efektów zwrotnych nawet, jeśli elementem składowym terapii jest przekazywanie wibracji silnych leków.W trakcie trwania terapii dioda informuje o potrzebie wymiany wpisów, poleca zakończyć wcześniej terapię, zrobić drugą terapię zastępczą, lub dodatkową. Może też dać polecenie aby dołożyć wibracje kilku minerałów, suplementów, homeopatii, trochę energii, lub całkowitą zmianę potencji i interwałów terapii.


Taką terapię można traktować, jako doraźne leczenie. Przerywać ją i wracać, gdy czujemy taką potrzebę. Terapię można też prowadzić długoterminowo, aby utrzymywać zdrowie i samopoczucie w optymalnej formie. Dokładnie na takiej samej zasadzie, jak opłacalne dla naszego zdrowia jest długoterminowe trzymanie zdrowej diety i aktywność fizyczna.

 
Zapraszamy

 

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
FQRKP
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Jebetfarm Sp. z o.o.
Jaworowa 24
42-603 Tarnowskie Góry
tel.:
email: kontakt@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl

Redaktor naczelny:
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.